شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 878

45,585 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 275 م في جنوب الاكاديميه فيو لاندسكيب

    متصدر

    حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع–فيلات البنفسج1–التجمع الأول– استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور احمد شوقي, البنفسج 1, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى المعراج العلوي فيو جاردن بسعر ممتاز

    Chances Real Estate logo image

    شارع الارقم بن أبي الارقم, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى المعادى القديمه ارضى بجاردن مدخل خاص

    Chances Real Estate logo image

    طريق مصر حلوان الزراعي, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تشطيب كامل بالتكفات في شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤٠٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م هاى سوبر لوكس سيتى تاورز حى الواحه

    Envigo Real Estate logo image

    نصر سيتي تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في اللوتس الشمالية – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٤٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق شقة متشطبة غرفتا نوم

    4C Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكن رائعة في كمبوند النخيل بالقاهرة الجديدة

    Masar Real Estate logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٩٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144 بموقع مميز - غرفتين-استلام 2027

    AK Circle logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٦٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 156م | ايستاون سوديك كمبوند | سعر مميز

    Darcom for Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    4

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م سوبر لوكس متفرع من احمد الزمر م8

    Envigo Real Estate logo image

    شارع حموده محمود, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + حديقة متشطبة استلام سنة ونص في هايد بارك

    Adviser Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة ارضى فى سراى باقساط على 12 سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٨٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٣١٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك باطول فتره سداد فى افضل لوكيشن

    IRTKAZ logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احصل ع خصم 40% واستلم شقة 159متشطبه بفيومميز الان

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٤٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م للبيع بمدينتي فيو جاردن مميز

    Top Cairo Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومبوند البروچ - مرحلة clubside

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Panoramic Nile view 3Br Apartment Sale in Zamalek

    Homes Egypt logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالتكيفات فى موقع مميز استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة تطل على حديقة للبيع في كايرو فيستيفال .

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٢١٬٥٠٠ جنيه

    بسعر خاص-أتملك وحدة بجاردن بمقدم أقل 1M سداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع ب فيلدج جيت

    Estimate Investment logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٢٥٬٤٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل للبيع بسعر لقطة فى قلب المستقبل

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى المعادى القديمه ميدان الحريه فيو نيل

    Chances Real Estate logo image

    ميدان الحريه, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع