شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 876

45,585 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200م بمدينتي بسعر ممتاز فb10 وكمان دبل فيو

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١١٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام 2027 بمقدم 5% في هايد بارك

    Adviser Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٠٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه تشطيب سوبر لوكس بالتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام 2027 بمقدم 5% في هايد بارك

    Adviser Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٦٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة بالكامل – اللوتس الجنوبية

    Smart Location Group logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٨٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام 2027 بمقدم 5% في هايد بارك

    Adviser Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٢٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع فى مدينة الرحاب بالقرب من افينو مول

    Escan Group logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٧٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٥٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% في هايد بارك التجمع استلام سنه ونص

    Adviser Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ١٠٢٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف ارضي بجاردن بمساحه كبيره مع حمام سباحه

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٢٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع ريسيل استلام 2026 - ماونتن فيو 1.1

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه - فيو مميز - بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة تشطيب المالك للبيع في اب تاون

    One Estates Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٩٥٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٤٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام 2027 بمقدم 5% في هايد بارك

    Adviser Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٠٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي B11 دور اول 96م تشطيب خاص غربي

    Zone Properties . logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى مميزة بحديقة 290 متر تشطيب الترا لوكس

    Cairo Gate Real Estate logo image

3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٦٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى قلب التجمع الخامس واقساط حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٨٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل توتال استلام فورى متشطبة بالكامل

    4C Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٧٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام 2027 بمقدم 5% في هايد بارك

    Adviser Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه ف مدينتي بb10 شقه 140م ارضي بجاردن للبيع

    Darak Madinaty logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٦٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فى السوق شقة متشطبة بالكامل بالتكيفات

    4C Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شارع في زهراء مدينه نصر عمارات الظباط

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    شارع مدرسه زهراء مدينه نصر, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بتشطيبVIP ومقدم870الف بجوار النهر اخضر

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٤٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى قلب التجمع الخامس واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٤٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بجاردن بمساحة 140 متر استلام فوري متشطبة

    views investment logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين و مقدم 8% و قسط شهرى 14000 حتى 12 سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٦٧٬٣٢٦ جنيه/متر مربع