شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 657

45,579 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 125م+149م جاردن خاص بخصم كاش كبير ف سراي

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بالتقسيط داخل كمبوندHaptownاقل سعر

    Mr .Estates logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٦٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة 3غرف فى نيو جاردن سيتي بااقساط15سنة

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في النرجس , بموقع متميز , استلام بعد 6 شهور

    Smart Move logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بفيو POOL بالتجمع بتسهيلات على 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع 3 غرف متشطبه وتقسيط علي 10 س

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٤٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه140م امام the spine mall بسعر مميز في B10

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقيةللبيع اللوتس الجنوبية بالمطبخ و الدريسنج

    Al-Bahrawy Developments logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ٣٥٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف تشطيب مع حديقه بموقع مميز 84 متر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في البنفسج1 فيلات فيو مباشرة على جاردن

    New Avenue Real Estate logo image

    محور احمد شوقي, البنفسج 1, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باللوتس الشمالي بالقرب من التسعين بالتجمع

    Aqar Share logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم استلام فوري في زيزينيا المستقبل بمقدم 10%

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٥١٬٩١٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع استلام فوري في Address East

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 2نوم جاهزة للسكن فى العاصمة بمقدم1%

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باتيو اورو-شقة 128م سبيشيال لوكيشن بأقل سعر للبيع

    YaKan Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٣٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة3غرف استلام 12شهر متشطبة بسعر لقطه فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٢٧٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري لقطه في وان قطاميه بأقل سعر+قسط6س

    Roots Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١١ متر مربع

    ٥٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري نصف تشطيب بسعر و موقع مميزين

    why solutions logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيب علي المفتاح فورا في بافاريا تاون

    Chances Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريو جاردنز شقة مفروشه بالكامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع فى الرحاب بالقرب من الخدمات مطبخ وتكييفات

    Escan Group logo image

    شارع ابن الهيثم, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باللوتس الشمالية بالمطبخ الترا سوبر لوكس

    Al-Bahrawy Developments logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٣٤٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بسعر لقطه ع لاجون فىR8 بالعاصمة بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٢٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلدج جاردنز قطامية-شقة 185م الترا سوبر لوكس بمطبخ

    YaKan Properties logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى متشطبة فى المقصد بالعاصمة بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٤٬٤٩٢ جنيه/متر مربع