شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 660

45,579 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ١١٬٩٤٧٬٨٨٢ جنيه

    جاردن ريسيدنس , هايد بارك , التجمع الخامس

    Hyde Park Developments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩١ متر مربع

    ٦٢٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٧٤٬١٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري و متشطبه بالكامل في ال R5

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المنطقه السادسه بالقرب من كافة الخدما

    Smartex logo image

    المنطقة السادسة شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Vyon وادي دجلة المعادي بدون اوفر

    Vida Solutions logo image

    حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري فيو لاند سكيب في هاب تاون المستقبل

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٩٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو ريفا اطلالة مميزه مساحات خضرا

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٧٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٤٦٬٦٠٠ جنيه

    شقة في التجمع السادس , 0% مقدم , تقسيط علي 7 سنوات

    Smart Move logo image

    التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٨٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 116م في b12 قريبة من الخدمات

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافينير- ارخص شقة ارضي 165م بجاردن80م فيو لاندسكيب

    YaKan Properties logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر شقة ارضي للبيـع في ستـون ريـزيدنـس

    Gate real estate marketing logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالقرب من هايد بارك بأقساط حتي 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٠٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة تطل علي مساحات خضراء فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    النرجس 3, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم لقطه امام اب تاون كايرو بالمقطم بقسط 10 س

    Roots Real Estate logo image

    ذا نوفليست, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٤٤٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى بلوم فيلدز اقل من سعر السوق-استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٥٤٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نور علي 14 سنة مساحة 123متر

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٧٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري في ديستركت 5 التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ١٢٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٣٢٬٧٧٤ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في تاج سيتي بأقل مقدم

    Key Point for real estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٣٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالمطبخ والأجهزه بالبنفسج 12 فيلات حصة في الارض

    AMG. logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥١٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 710الف امتلك شقه162م دور متكرر قسط ع12سنه

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين إستلام فوري بفيو علي لاندسكيب وبحري

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٣٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى بلوم فيلدز اقل من سعر السوق-استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٥٤٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٧٤٬١٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري و متشطبه بالكامل في ال R5

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع جنوب الأكاديمية التجمع الخامس موقع مميز

    Masar Real Estate logo image

    محور العروبة, المنطقة أ, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٠٤٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار و سكن في نفس الوقت بنص سعر في شيراتون

    New Home for Real Estate logo image

    ميدان الماظه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مميز متشطبة بالكييفات من واتر واي التجمع

    Oaks Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٣٦٬٣٠٩ جنيه/متر مربع