شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 661

45,579 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٣٠٤٬٥٢٢ جنيه

    للبيع بسعر لقططه شقه 190متر برايم لوكيشن ع بحيرات

    S signature logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط في كمبوند كامل الخدمات بشيراتون

    New Home for Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك فورا في المقصد R3 متشطبه بالكامل+5%مقدم

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٣٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه شقه 200م ارضي بحديقه استلام فوري فيومميز

    S signature logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه بالكامل بجوار سوديك ايست / 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو club شقة 151م اقساط علي 12 سنه بجوار مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه172م استلام فوري ف تاج سيتي تاج سلطان

    S signature logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٧٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٨٦٬٠٠٠ جنيه

    167م بفيو lagoon وبمقدم 586الف + اقساط 12 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي مع حديقة متشطبة استلام فوري في سوديك ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شقه 3 غرف بأقل سعر وافضل لوكيشن وبمقدم0%

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة ٤ غرف مباشرةً علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن للبيع في فيفث سكوير

    Treasure Real estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق دوبل فيو على المساحات الخضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٧٥٠ جنيه

    أستلم فوري شقة 165م-3غرف بمقدم أقل 1,5Mسداد 3سنين

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم امتلك شقه 2 غرفه بلوكيشن مميز واطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 2غرفه متشطبه بالكامل بأقل سعر وقسط ع 10س

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٧٤٬٧٤٦ جنيه

    شقه بقسط 200 الف كل 6 شهور في حسن علام

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شقه 3 غرف متشطبه وع اطول فتره سداد

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة مفروشة بموقع متميز فى ليك فيو ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى موقع مميز على فيو مفتوح بدون مقدم من سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    iHome logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٨٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شقه 3غرف افضل لوكيشن بالمشروع وقسط ع 10س

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة واحدة في مشروع كريست إيلكازار السكني

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة من سوديك على10 سنين و0%مقدم لفترة محدودة

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٨٦٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة مفروشة مباشرةً علي حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٠٧٬٥٩٤ جنيه/متر مربع