شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 646

45,579 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفتي نوم بسعر أقل من سعر السوق، أقساط لمدة 6

    Country For Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٨١٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٦٢٬٥٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3غرف في ماونتن فيو اي سيتي استلام فورى

    Mrkt Shake logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٩٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالمنطقة الخامسه علي رابط الحرية مباشر 175م

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متميزة وأقل من سعر السوق ماريوت ريزيدنس

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٧١٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م نص تشطيب دقايق من التسعين الشمالى

    Envigo Real Estate logo image

    شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٣٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة من غرفتي نوم في موقع مميز، بنظام التقسيط على 6

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٠٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم في الماركت شقة 3 غرف استلام سنة متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٠٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط حتي 10سنوات شقه تشطيب راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٥٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أرض الجولف – متفرع من نبيل الوقاد|مصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع نبيل الوقاد, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جوهرة أرضي جولف مباشر | أب تاون 3 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨٢٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤١٤٬٨١٢ جنيه

    لوكيشن مميز في المستقبل سيتي شقة 179 متر دور ثالث

    MD Signature logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٣٥٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2 غرف واسع بقيمة قوية | أورورا أب تاون

    Egypt Best Properties logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٧٩ متر مربع

    ٨٣٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف مفروشة للبيع في منطقة أبتاون كايرو.

    Country For Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صفقة فيو جولف | جولف فيستاز 2 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٦٩٢٬٥٠٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري أرضي بجاردن 230م-مقدم35% بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد بمقدم 5% بالتقسيط حتي 8سنوات بأميز موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في زيد ايست فيو خطير مع غرفتين نوم وسعر ممتاز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط علي 12 سنه امتلك شقه بخصم كبير ف سراي

    متصدر

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٣٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أرض الجولف بجوار دار الدفاع الجوي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر اقل من الماركت فية لاند سكيب دايركت

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٦٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صفقة أب تاون All-In | سييراس 3 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بخصم كبير بالتقسيط تشطيب كامل فى الشروق

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من غرفتي نوم مع حديقة خاصة و حمام سباحة للبيع.

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٢٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بسعر اكثر من رائع فيو لاند سكيب متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صفقة فيو جولف | جولف فيستاز 2 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع