شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 649

45,579 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتقسيط بسعر الكاش فيو مفتوح

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 80م دايركت ع التسعين في التجمع بقسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 105م للبيع فى التجمع الخامس بخصم مميز

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٣٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه للاستثمار بأقل سعر بالعاصمه+قسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٥٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بتشطيب الترا سوبر لوكس بالفرش بمدينتيB1

    متصدر

    Darak Madinaty logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك اخر شقه 166 م يالتقسيط علي 10 سنين

    متصدر

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن في ادريس بتشطيب خاص وموقع مميز

    Gold Routes logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب مع حديقه خاصه إطلالة على لجون

    Smartex logo image

    جراندا, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٣٩٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه بالكامل، موقع مميز في البروج

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٦٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه VIB ( خصم للكاش 35 % ) متشطبه بالتكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٩٧٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر فيو رائع امام مدينتي - ريسيل بأقساط

    Remax The Address logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٣٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في باڤاريا تاون بدائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3bedrooms apartment with terrace high ceiling

    شارع احمد حشمت, الزمالك, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة أمامي 162م - 3غرف بمقدم أقل من 1M سداد 4 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لبينتهاوس 200م استلام فورى بأميز فيو

    Property Hills Star logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر لقطة في كمبوند وصال فيوز

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب خاص في كمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٨٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٧٩٬٥٠٠ جنيه

    3 غرف نوم | نصف تشطيب | تقسيط حتي 2031

    RE/MAX Everest logo image

    ايسولا كواترو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٤٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٦٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه عرض بريفادو استلام فوري مقدم 10% مساحه 188م

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    5

    ١٨٨ متر مربع

    ٨٩٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه مع تكييفات وحديقة 80 متر امام مدينتي

    Smartex logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥١٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٥٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فيو رائع استلام قريب -في سراي ريسيل بأقساط

    Remax The Address logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة ٢٠٠ م بتكملة اقساط في باتيو اورو

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بمصر الجديدة للبيع

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة نص تشطيب جاهزة بأقل سعر مع جراند لايف

    Smartex logo image

    جراندا لايف, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بخصم 50% ستوديو بجاردن فى كمبوند تاج سيتي

    متصدر

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع