شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 642

45,579 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٦٬٦٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م في ذا أيكون جاردنز التجمع قسط 10 سنين

    The Map Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن جاهز للسكن امام اوبن اير مول - 183جاردن

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٤٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن فالعاصمة بتقسيط 10 سنين مقدم300الف

    Remax The Address logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلالة مفتوحة على المطار وجوزيف تيتو

    Image Investments logo image

    شارع طه حسين, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٠٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين جاهزة للسكن الان بأقل سعر في التجمع

    Roots Real Estate logo image

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤١٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬١٣٢٬٩٠٦ جنيه

    شقه للبيع موقع مميز في جولف ريذيدنس 255 متر مربع

    VERKKINS logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٩٠٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة نصف تشطيب للبيع على شارع جوزيف تيتو

    Image Investments logo image

    شارع طه حسين, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه 152م بخصم 40% للكاش في بالم هيلز

    Z Investments For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٧٠٤٬٧١٧ جنيه

    شقة 177م بمقدم 10% بأميز قطعة في الـ R7 بالعاصمة

    The Map Investments logo image

    لوميا ريزيدنس, منطقة ار 7, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل landscape+clubhouse view

    Skyline logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٨٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في العاصمة الأدارية – المقصد

    Chances Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٩٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٣٠٬٢٥٠ جنيه

    شقه 143م للبيع 3 غرف في التجمع بمقدم 530 ألف فقط

    متصدر

    GCR Developments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر مساحه فوق ال200 متر فيو لاند سكيب و بحرى

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ٦٨٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب كامل جاهزه للسكن بحديقه 43 متر للبيع

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للسكن متشطبه فى فيفث سكوير Fifth Square

    Smart Step logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٧٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقة في القرنفل استلام فوري بتقسيط

    KMG Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬١٧٣٬٠٩٥ جنيه

    شقة أرضي بجنينة استلام فوري موقع مميز في بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٦٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في فورتين جولف 150 متر مربع مفروشه 2 غرف

    VERKKINS logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٨٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في العاصمة بخصم 10% وقسط على 10 سنين

    The Map Investments logo image

    هافانا هيلز, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع نصف مفروشه في فيفث سكوير , 160متر

    Prime Company logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع متشطبه تحت إداره فندقيه بمقدم10%فقط

    متصدر

    GCR Developments logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم امتلك شقة جاهزة للسكن - قسط 10سنين- 3غرف

    Remax The Address logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ع السنترال بارك مباشر جاهزة للمعاينة

    Remax The Address logo image

3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٢٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٨٥٢٬٩٥٠ جنيه

    بـمقدم 10% شقة 105م أمام هايد بارك بـ أيكون جاردنز

    The Map Investments logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٤٢ جنيه/متر مربع