شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 644

45,579 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا سوبر لوكس بمطبخ و تكييفات للبيع في فيليت

    Home Way logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بافضل فيو على حمام سباحة بسعر مميز

    Nile Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالتكييفات بالتقسيط

    Houseology logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٠٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٦١٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقه غرفتين متشطبه بسعر مميز بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٨٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع بدون أوفر في تلال إيست | القاهرة الجديدة

    Flag square Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٦٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع فورتين جولف دور ارضي بحديقه 220 م

    VERKKINS logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمنطقة الخامسه علي رابط الحرية مباشر ش

    Smartex logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٣٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك الان بأقل سعر بالتجمع بجوارAUCقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥١٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالمطبخ تطل علي حمام سباحه في 90افينيو

    New Avenue Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٧٤٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن مطبخ وتكييفات في هايد بارك

    Skyline logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٥٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 203م - 3غرف بأقل مقدم 25% سداد4سنوات بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 173 م متشطبة استلام فوري للبيع في بالم هيلز

    AK Circle logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ١٢٠٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالتكييفات بالتقسيط

    Houseology logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٠٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريو جاردنز - بنتهاوس دوبلكس مع حديقة على السطح

    Blu Real Estate Marketing logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع ف تاج سيتى زون تى بارك ريزدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بكمبوند نيو جاردن سيتي

    Houseology logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٠٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170 متر بوان قطاميه تشطيب كامل بالجراج

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬١٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن استلام فورى متشطبة جاهزة للسكن

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٩٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٣٣٬٦٠٠ جنيه

    شقة ريسيل ثلاث غرف استلام فوري بتكملة اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦١٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة بجاردن بسعر مغري في ستون ريزيدنس

    Remax The Address logo image

4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Ready to Move بمساحة كبيرة وسعر تنافسي

    Aqarpedia For Resale logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣١٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالتكييفات بالتقسيط

    Houseology logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٠٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالتكييفات بالتقسيط

    Houseology logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٠٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 152 متر متشطبة بالكامل استلام فوري

    views investment logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٩٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع فيو جاردن في المعادي فيو الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣١٬٩٧٢ جنيه/متر مربع