شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 638

45,579 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بالتكييفات قسط24 ألف بالقرب منAUC

    Step One Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده شقه متشطبه بالكامل بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالتقسيط في جولف ريذيدنس بحديقه خاصه255م

    VERKKINS logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% شقه للبيع بموقع متميز في التجمع القاهره

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع بموقع متيمز في مدينه المستقبل

    Egypt Best Properties logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه في كايرو فيستيفال سيتي , 188متر

    Prime Company logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٠١٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو في كمبوند سراي ف القاهرة الجديدة - ريسيل

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة ف سراي جاهزة للمعاينة امام مدينتي

    Remax The Address logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٣١٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده شقه متشطبه بالكامل بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٤٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده شقه متشطبه بالكامل بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٩٢٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 189م في أرمونيا R7 بخصم يوصل لـ 45% فى العاصمة

    The Map Investments logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٥١٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالنزهة الجديدة فيو بانورامي على المطار

    Image Investments logo image

    شارع طه حسين, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل 3 غرف للبيع فى كليو – بالم هيلز

    TREX logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في ايست تاون

    iHome logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١٠٤٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز في التجمع القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بموقع متميز في مدينه المستقبل

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٥٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بموقع متميز بالتقسيط حتي 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٣٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز في التجمع القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف برايم لوكيشن بأقل سعر في لافيستا التجمع

    Houseology logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مرحلة ثانية - فيو لاند سكيب - 146 م

    Engaz Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٤٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فقط بمقدم 5% بالتقسيط حتي 10سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٧١٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف برايم لوكيشن بأقل سعر في لافيستا التجمع

    Houseology logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تطل مباشرة على حمام السباحة في ميفيدا

    متصدر

    Do estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في ريجنتس بارك ٧٨ مترًا مربعًا

    متصدر

    Do estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه للبيع بموقع متميز في القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٥٬٥٤٢ جنيه/متر مربع