شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 629

45,579 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    -أجدد مشاريعنا فى بيت الوطن القطعه N79 الحى الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٢١٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن في شيراتون اقل مقدم و بالتقسيط

    Z Investments For Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بفيو مفتوح على ال central park بأقل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    **Code: NC 462** شقة للبيع في اللوتس الشمالية تشط

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه في سراي بخصم50% دور متكرر-بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٣١م نص تشطيب خالص كل الاقساط تم الاستلام من ا

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٨٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه شقتك فى الحى الرابع

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف بمقدم 500,000 اميز لوكيشن وفيو في الكمبوند

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٦١٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% = 178 الف فقط الحي التالت

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٣٬٨٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    -أجدد مشاريعنا فى بيت الوطن القطعه N79 الحى الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٢١٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميفيدا اعمار | ريسيل 200م |جاردن فيو | استلام فورى

    Darcom for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر متر في بيت الوطن- بمقدم 5%= 249 الف

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٦١٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% = 178 الف فقط الحي الثالث

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٩ متر مربع

    ١٤٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه شقتك فى الحى الرابع

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣١٢٬٥٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه وفرصه للاستثمار الحى الاول-بيت وطن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتكيفات للبيع في ميفيدا - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر نادر عاين واستلم فورا شقه (215متر)بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر للبيع في ايستاون - استلام فوري بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٧٧٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر -أجدد مشاريعنا فى بيت الوطن القطعه

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن في التجمع جنب الـ AUC — سعر مغري

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣١٢٬٥٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه وفرصه للاستثمار الحى الاول-بيت وطن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه شقتك فى الحى الرابع

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في شيراتون مصر الجديده بخصم ما يتعوضش

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة للبيع علي مجري السيل 140متر كاش ارضي 3 غرف

    Rikaz logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٧٤٬٠٠٠ جنيه

    ستديو مقدم اقساط61م حجز قديم في بريفادو نارو جاردن

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٨٬٥٩٠ جنيه/متر مربع