شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 626

45,579 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة في كمبوند زيد إيست، القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة4غرف بحديقة للبيع ليك فيو التجمع فوري فيو بحيرة

    Compound Hekaya logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم ٥٠٪ على سعر الكاش على شقة بمساحة 130 مترًا

    Strive Reality logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125م/مقدم 5% فى سراى/ فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بخصم على سعر الكاش ٥٠٪ (عرض محدود) ٢٠٨ متر

    Strive Reality logo image

4

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٤٦٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بحديقة باتيو اورو التجمع فوري متشطبة

    Compound Hekaya logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك باميز مشروع بالتجمع بافضل سعر ل3 غرف

    Compound Hekaya logo image

    في كوليكتيف, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف الماظه اميز لوكيشن تشطيب الترا سوبر لوكس

    Compound Hekaya logo image

    الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – البنفسج 7، القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    شارع دكتور محمد يوسف, البنفسج 7, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بيع باتيو اورو التجمع فوري متشطبة+مطبخ

    Compound Hekaya logo image

2

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٦١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مصر الجديدة شارع عمار بن ياسر

    Property Network logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م للبيع باقل سعر في كمبوند باتيو اورو

    views investment logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في ميفيدا التجمع الخامس

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٠٢٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 50% على سعر الكاش لشقة بمساحة 166 م

    Strive Reality logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٥٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم ٥٠٪ على سعر الكاش على شقة بمساحة ١٣٥ م

    Strive Reality logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ويست جولف – القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بمنطقة النزهة الجديدة 150متر لسرعه البيع

    Compound Hekaya logo image

    النزهة, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف للبيع ستون ريزيندس التجمع فوري فيو بحيرة

    Compound Hekaya logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوفت بمساحة ١١٥ مترًا مربعًا بخصم ٥٠٪

    Strive Reality logo image

1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٤٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف ادريس ايست التجمع فوري متشطبة فيو مميز

    Compound Hekaya logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم ٥٠٪ على سعر الكاش على شقة بمساحة 115 مترًا

    Strive Reality logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٨٨ م² للبيع بكمبوند أوشن بلو – شيراتون

    Property Network logo image

    أوشن بلو هليوبوليس‭, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 50% على سعر الكاش لشقة بمساحة 180 م

    Strive Reality logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٨٣٬٠٣٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مدينتي 140م فيو وايد جاردن

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م موقع نادر على شارع النوادي مباشرة فوري

    El Hefny Group logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع