شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 633

45,579 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ٣ غرف و ليفنج قسط شهري ٧٠ الف ١٠ سنوات بدون فوائد

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٩٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار O1 | للبيع استلام فوري| فيلدج أفينيو كمبوند

    Darcom for Real Estate logo image

    بالم هيلز فيلدج افنيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط شهري ٥٠ الف بدون دفعات سنويه - موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة بجاردن 123 متر في جاليريا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٥٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن، مُجهزة بالكامل ومُكيّفة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في فيليدج جيت - التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٣٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٧٬٢٥٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل مع مقدم و اقساط استلام 2026

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٧٦٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٧٢٬٠٠٠ جنيه

    ٣ غرف نوم و ليفينج بحري بالتقسيط بدون مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٩٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155 م غرفتين بدون مقدم تقسيط يصل ل ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شقتك في المستقبل سيتي - موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ووتر واي كمبوند | مفروش بالكامل | استلام فوري

    Darcom for Real Estate logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٦٤م للبيع في الباتيو اورو تشطيب ايطالي

    Circle Realestate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٣٩٬٠٠٠ جنيه

    ٣ غرف نوم بالقرب من مدينتي بتقسيط يصل ل ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥١٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز المستقبل سيتي ١٠ سنوات تقسيط بدون فوائد

    New Avenue Real Estate logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٢٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩١٢٬٠٠٠ جنيه

    مقدم ٣٥٠ الف -10 سنوات تقسيط - المستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٦٧٬٣٨٢ جنيه

    شقة غرفة نوم للبيع في Valda Village مدينة مستقبل

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٧١٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حقيقة للشراء – 180 متر صافى - شقة للبيع بأجمل

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع محمد حسن الجمل, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٢٣٬٢٥٩ جنيه

    شقة ثلاث غرف مع التقسيط حتي 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    بنتهاوس بالفرش للبيع في كمبوند ليك فيو (Lake view)

    Circle Realestate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٩٨ متر مربع

    ١٠٥٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٣غرف و ليفنج قسط شهري ٧٠ الف ١٠ سنوات بدون فوائد

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلة على مناظر طبيعية خلابة- التسليم بالتقسيط

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٨٤٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واقساط طويلة في قلب المستقبل - مشروع سمو

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ٣ غرف نوم و ليفينج ٦٩ الف شهريا موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٤٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك - التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٨٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٤ غرف بموقع متميز مقدم ٥٪؜ - قسط شهري ٨٠ الف

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٣٬٢٣٩ جنيه/متر مربع