شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 622

45,579 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رووف مميز بالتصالح الحي الرابع فيلات تشطيب مودرن

    El Hefny Group logo image

    شارع 155, الحي الرابع, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف و متشطبه بالكامل بجوار الAUC في Zed East

    Falcon for Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة(3غرف 150م)+980الف مقدم+فيو بانورامي بحري

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 186م فوري متشطبه مفروشه بالاجهزه كمبوند راقي

    El Hefny Group logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٧٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م استلام فوري متشطب فيلات الدفاع الوطني

    El Hefny Group logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بخصم للكاش 50% + بمقدم 550 الف بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر ارضي في بالم هيلز نيو كايرو استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر متر في بيت الوطن- بمقدم 5%= 249 الف

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٩٩٤٬٨٩٠ جنيه

    شقة مميزه متاحه للبيع في سيتي جيت -القاهره الجديده

    Ninety Two logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٣٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٢٥٦٬٥٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة داخل كمبوند كريك تاون

    Grey Parrot Realty logo image

    الكازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا (160م) بأقل سعر بفيو مميز بتشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع في أب تاون كايرو أورا – موقع مميز

    Ninety Two logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٩٣٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة(3غرف 150م)+980الف مقدم+فيو بانورامي بحري

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٢٠١٬٨٥٤ جنيه

    شقه فيو لاند سكيب بحرى ابراج زيد التجمع الخامس

    I-Move logo image

3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٨٤٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه كورنر ف الباتيو اورو-فيو وتر فيتشرز

    ERE Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف جاهزه للمعيشه في الجولدن سكوير من لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٦٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 الف استلم 110م بتشطيب كامل بقلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للمعيشه و متشطبه بالكامل ف الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 110م بمقدم واقساط في Regent’s Square

    4C Real Estate logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مفروشه بالاجهزه والتكيفات VIB علي النيل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٧٨٬٢٠٧ جنيه

    شقه 3 غرف بجوار مدينتي بخصم 50% في كمبوند سراي

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه متاحه للبيع فى سوديك فيليت إطلالة مميزه

    Ninety Two logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٩٥٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى جراند سيتى مفروشه فيو النادى باقل سعر

    Chances Real Estate logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه متاحه للبيع داخل كمبوند أزاد بجاردن خاصة

    Ninety Two logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨٤٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى جراند سيتى موقع مميز نصف مفروشه بحرى

    Chances Real Estate logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع