شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 623

45,579 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة ١١٥م في سكن مصر الاندلس(التجمع)

    Remax Style logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر لقطة في الرحاب – القاهرة الجديدة

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٢٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزه للاستلام بمقدم 10% فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيـــــــــــع شقه تشطيب مميز عماره جديده

    شركة عقارات مصر logo image

    شارع العروبه, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لعشاق المساحات الكبيرة 300 متر 5 غرف مقفولين

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    5

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م بالتقسيط فيو مفتوح بالهضبه المقطم

    Etqan real estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م ارضى مرتفع بالحى الثالث بالهضبة

    Etqan real estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٢٧ متر غرفتين في كومبند بيتا جرينز| المستقبل

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٥٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن 115م +70م ج فى تاج سيتى بسعر لقطه

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210 م بالتقسيط بأرقى موقع بجنوب س المقطم

    Etqan real estate logo image

    الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٥٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% امتلك شقه 133م فى تاج سيتى

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب 2 – مجموعة 112 | استلام فوري

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٩٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمميزة للبيع في مدينتي موقع حيوي جدًا وايدجاردن

    MA Ville logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للعائلات الكبيرة 300 متر مصطفى النحاس الرئيسي

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    5

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164 متر فى كمبوند الباتيو أورو التجمع الخامس

    TREX logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م ارضى مرتفع بالحى الثالث بالهضبة

    Etqan real estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م بالتقسيط بأرقى موقع بجنوب س المقطم

    Etqan real estate logo image

    الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه شقتك فى الحى الرابع

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة140م للبيع بكمبوند دار مصر الاندلس بفيو جاردن

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م ارضى مرتفع بالحى الثالث بالهضبة

    Etqan real estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+ ACs سوديك إيستاون – اقل سعر فى الماركت

    TREX logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    4

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210 متر فى كمبوند الباتيو أورو التجمع الخامس

    TREX logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري كمبوند الباتيو أورو التجمع الخامس

    TREX logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٢٠٠ جنيه

    شقة ٧٩ متر غرفة في كومبند بيتا جرينز| المستقبل

    BETA EGYPT logo image

1

    2

    ٧٩ متر مربع

    ٦١٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م بالتقسيط فيو مفتوح بالهضبه المقطم

    Etqan real estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٤٥١ جنيه/متر مربع