شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 594

45,579 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للشراء في مدينتي – مرحلة B11، بموقع هاد

    New Home Investment logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٦٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي تشطيب خاص بالفرش والاجهزه 116م

    Zone Properties . logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٩٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في lake view residence 2 فيو خطير لاجون

    The Polygon logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في مدينتي B11 خطوات من استرب مول

    MA Ville logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أرقي فيلات البنفسج 12 بمستوى تشطيب فاخر

    Next Level Properties logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع موقع مميز كومباوند سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤٢٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بسعر لقطه في رودس العاصمه قسط5سنين

    Roots Real Estate logo image

    رودس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٥٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – B6 فرصة جاهزة للسكن

    New Home Investment logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٦٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4غرف استلام فورى فى R8 بالعاصمة بمقدم 10% فقط

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٩٦٬٠٠٠ جنيه

    علي بُعد 3دقائق من محور جمال عبدالناصر ومحمد نجيب

    AMG. logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للسكن الراقي في كمبوند وصال فيوز

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الترا سوبر لوكس بحري دور ثالث بوصال

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 103م الترا سوبر لوكس فيو جاردن وتقسيط

    New Home Investment logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٦٨٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للشراء في واحدة من أفضل مراحل مدينتي –

    New Home Investment logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين شقة ريسيل في لوكيشن مميز ليك فيو 1

    Allocate Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من واتر واي وشارع التسعين دقائق من الرحاب

    AMG. logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم الان شقه في R3 متشطبه بتقسيط علي12سنه

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٣١٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور ثاني عقد قديم فيو وايد جاردن بوصال فيوز

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه متشطبه بالتكيفات بالعاصمه بقسط15سنه

    Roots Real Estate logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحمام سباحة وأقرب موعد تسليم

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه عقد قديم الترا سوبر لوكس بوصال فيوز

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة فاخرة في كمبوند وصال فيوز أ

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا سوبر لوكس بحري دور ثالث عقد قديم بوصال

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه للبيع عقد قديم موقع متميز بكومبوند وصال

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع بسعر لقطه في العاصمه وقسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع