شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 598

45,579 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مفروش بالكامل | 90 أفينيو كمبوند | أمام AUC مباشرة

    Darcom for Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٣٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى | ازاد كمبوند |بجوار الجامعة الأمريكية

    Darcom for Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٦٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    196 م للبيع بالرحاب على حديقة و بها تشطيبات خاصة

    ستايل هوم logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٦٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غ جاهزه للمعيشه جنب كارفور الشروق من لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٦٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل، مجهزة بمكيفات ومطبخ، مع حديقة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بالمطبخ والتكييفات بالتجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم مودرن للبيع في كمبوند ووتر واي موقع متميز

    Brand Facility Management logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ١٠١٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في النرجس فيلات فيو وايد جاردن

    Next Level Properties logo image

    النرجس 6, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع في كمبوند روضة الأزهر التجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 172م/ تشطيب HIGH END/استلام فورى/ فى MAYAN

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم فاخرة ارضي مع حديقة للبيع في كايروفستيفال

    Brand Facility Management logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١١٨٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٨٩٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك الان شقتك 3غرف بسعر مميز بالعاصمه الاداريـه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٧٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن استلام فوري بجوار ال AUC بالتجمع..

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في كمبوند سراي بسعر مش موجود في الماركت

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه vib متشطبه بالتكيفات والمطبخ بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ٦٨ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري و متشطبه بالكامل في ال R5

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    248 م للبيع بالرحاب فيو رائع و قريبة من الخدمات

    ستايل هوم logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٩ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه 185م/ استلام فورى / تشطيبvip بالتكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٦٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٩٧٤٬٢٠٠ جنيه

    موقع مميز - إطلالة على البحيرة - اقل سعر في السوق

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٤٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقّة للبيع – سيارس، أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166 متر متشطبة فى زيد ايست باقل سعر ريسيل

    Evergreen Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٦٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في أرقي فيلات التجمع مساحة كبيرة تشطيب فاخر

    Next Level Properties logo image

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم5 % شقه(176م) بفيو خرافى على اللاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 غرفه ارضي بجاردن في اجدد المراحل لوكيشن مميز

    ERE logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٣٣٬٠٠٠ جنيه

    أسكن الان في شقه بأميز لوكيشن بالـR7 الـعـاصـمـه

    Roots Real Estate logo image

    رودس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٣٬٣٣١ جنيه/متر مربع