شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 592

45,579 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٢٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن الان بالعاصمة الإدارية بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فالدا فيلدج بمساحه كبيره بالتقسيط على10 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٣٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقرب استلام متشطبه بالكامل بالعاصمه قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري متشطبه بالمقصد R3 قسط 10سنين

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتين بسعر شقة متشطبة بالمستقبل بتسهيلات علي 12سنة

    Roots Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٧٧٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٧١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف كورنر بدون مقدم بالعاصمة بأقساط حتي12سنة

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه استلام فوري في R7 بالعاصمه بتقسيط5سنين

    Roots Real Estate logo image

    رودس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٥٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بسعر كاش لقطه فى كمبوندفيفث سكوير

    Smart Step logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٦٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه استلام فورى ومتشطبة بالتكيفات بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز للاستثمار مع سكويرز بالعاصمه بقسط12سنه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع امتداد غرب الجولف التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

    امتداد غرب جولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متاحه للبيع في كمبوند سيتي جيت -افضل سعر

    Ninety Two logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري تشطيب راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    بنتهاوس ١٦٤م للبيع في جاليريا مون فالي

    Circle Realestate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 180متر استلام فوري تشطيب راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في كمباوند كابيتال جاردنز 171م بالعاصمة

    Smartex logo image

    كمبوند كابيتال جاردنز, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ١٢٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم بأقل سعر مع Taj Misrبالعاصمه بااقساط15سنة

    Roots Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٩٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٤٨٬٢٥٠ جنيه

    للبيع شقة 167استلام فوري بأميز موقع لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤١٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% أحجز شقتك الان بأميز لوكيشن في شيراتون

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٣١٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم استلام فورى بأقل سعر وبدون مقدم بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٥٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بأقل سعر فى سراي بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥١٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في المستقبل سيتي بمقدم و اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة 163متر تشطيب راقي باميز موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٨٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين أستلام فوري بالمستقبل بأقل سعر +خصم50%

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه-3غرف استلام فوري للبيع متشطبه بتقسيط علي 12سنه

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٣٬٣٧١ جنيه/متر مربع