شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 597

45,579 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في المنطقه التاسعه حصه في الارض+حصه ف الجراش

    البيت الابيض للاستثمار العقاري logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٢٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره في ارقي مكان في ارقي كمبوند في التجمع**

    Apex Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٤٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسبح خاص مع حديقة - موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة فيو جاردن بارقي فيلات البنفسج

    Next Level Properties logo image

    البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٩٤٬٠٠٠ جنيه

    مسبح خاص - موقع مميز - جاهز للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٧٥٬٦٠٠ جنيه

    موقع مميز - جاهز للسكن - بإطلالة على الحديقة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٥٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في ميفيدا بوليفارد موقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قابل للتفاوض - موقع مميز - بإطلالة على الحديقة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٨٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في تاج سيتي –| فرصة استثمارية

    Mr .Estates logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - مسبح خاص - بحديقة

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فورتين اب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٤٨٬٤٠٠ جنيه

    موقع مميز - جاهز للسكن - بإطلالة على الحديقة

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٧٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 116م بالفرش مدينتى أستلام فورى سوبر لوكس

    ST.John Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٩٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٦٦٨٬٧٠٠ جنيه

    مسبح خاص - موقع مميز - إطلالة على البحيرة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٨٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار Hilton فيو بانورامي على النيل تشطيب+تكييفات

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٧٠٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 174م نور بالجراش والنادى تقسيط 12 سنوات

    ST.John Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١٢٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ايستاون سوديك |كمبوند متكامل |شقة ريسيل مميزه 156م

    Darcom for Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في المراسم – مؤجرة بعائد ثابت

    Mr .Estates logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقساط مرنة - موقع مميز - جاهزة للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٨٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو56م للبيع مدينتى تشطيب شركة أستلام فورى

    ST.John Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦١٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٩٦٬٧٥٥ جنيه

    مع حديقة ومسبح خاص وموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند بريفادو بمدينتي مساحة 178 م

    Top Cairo Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٧٨٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم كاش 64% شقه كامله التشطيب فى طلاله

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري150 م دقيقة من ميدان سوديك

    El-Nemr LTD logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة دفع ميسرة - موقع مميز - جاهز للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع