شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 523

45,729 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٥٬٦٢٩٬٦٧٥ جنيه

    شقة ارضى للبيع بموقع مميز فى ديستريكت 5-بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٦٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيع شقة متشطبة أستلام فوري أمام الجامعة الامريكية

    TREX logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م سوبر لوكس متفرع من عباس العقاد م1

    Envigo Real Estate logo image

    شارع احمد قاسم جوده, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اورورا تشطيب سوبر لوكس 179 متر مربع

    VERKKINS logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٩٩٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن مفروشة للبيع في اورورا 108 متر

    متصدر

    VERKKINS logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    1

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 290م للبيع في أرض الجولف خلف دار الدفاع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع دار الدفاع الجوي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مع روف مباشر على البحيرة تاج سيتي

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٤٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٦٢٢٬٠٤٨ جنيه

    شقة تطل على الجولف بأقساط في جولف فيستاز 171 متر

    متصدر

    VERKKINS logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٠٨٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% في هايد بارك التجمع - جولدن سكوير

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م سوبر لوكس القرنفل - التجمع الخامس

    Envigo Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جلاريا مون فالي اقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – موقع مميز جدًا بالتجمع الخامس

    RE/MAX 1st Choice logo image

    مول بوينت 90, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مساحة ٣٢٥م في ويست جولف اكستنشن بدون تشطيب

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد غرب جولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر كاش لقطه في كمبوند سراي (Sarai) - استلام فوري

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة و أستلام فوري أمام الجامعة الأمريكية

    TREX logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٨٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس بالأندلس بالمطبخ و التكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحرى - برايم لوكيشن دايركت على الريفير

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل مع جراج في فيفث سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك رسيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٨٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس في مدينة الرحاب، جاهزة للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بألتو 197 متر مربع للبيع بموقع مميز 3 غرف

    VERKKINS logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١١٣٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة بحديقه خاصه للبيع في جولف ريزيدنس 255 م

    VERKKINS logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في فيلدج جيت علي احلي فيو

    Prime Company logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن في التو اب تاون كايرو 223 متر مربع

    VERKKINS logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٠٥٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ريسيل في مرحله الريفير بحرى فيو داخلى

    Gate real estate marketing logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في التو تشطيب سوبر لوكس 133 متر

    VERKKINS logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٠١٬٥٠٣ جنيه/متر مربع