شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 528

45,729 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر لقطة شقة 216م

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٢٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – الأندلس 1 – التجمع الخامس استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع – دار مصر الأندلس – التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة160م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع–سكن مصر الأندلس–التجمع الخامس بسعر لقطة

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 189متر للبيع 3 غرف في الأندلس2/2–التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    2/2, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٣٧٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم ٦٤٪ شقة بمساحة ٥٥ م متشطبة تشطيب كامل

    Strive Reality logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة للبيع في كمبوند Livyn مباشرة على طريق السويس

    متصدر

    ERMA Real Estate logo image

    ليفن, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الأندلس2/2–التجمع الخامس استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    2/2, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع – النرجس الجديدة – التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – جاردينيا هايتس 3 – التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة للبيع في كمبوند Livyn مباشرة على طريق السويس

    ERMA Real Estate logo image

    ليفن, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٣٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم ٦٤٪ شقة ٥٥ م متشطبة تشطيب كامل

    Strive Reality logo image

1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة | موقع مميز | ديستريكت 5

    Good Vibe Homes logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة بجاردن للبيع في سوديك إيستاون - التجمع الخامس

    Utopia logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة130 متر للبيع – دار مصر الأندلس – التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في ماونتن فيو هايد بارك شقة 216م

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٢٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – بيت الوطن الحي السادس – التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٢٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة للبيع في كمبوند Livyn مباشرة على طريق السويس

    ERMA Real Estate logo image

    ليفن, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٨٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3غرف للبيع في الأندلس–التجمع الخامس استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    2/2, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ميفيدا كريسنت فيو سنترال بارك متشطبة مميزة

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع – موقع مميز على التسعين الجنوبي

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٣١٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في اللوتس الشمالية –التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في جاردن ريزيدنس علي بوكيت كبير

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مساحة 166م غرفتين و ليفينج علي فيو فيلات

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٢٬٤٠٩ جنيه/متر مربع