شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 524

45,729 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - متشطبة بالكامل - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٣٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري - تشطيب كامل - في لافيستا

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زهراء المعادي بجوار نادي وادي دجله

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة تشطيب متطور بموقع مميز في سيراس 217 متر

    VERKKINS logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٩٤٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحه بموقع مميز للبيع الفوري امتلكها الان!

    Housey logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٧٤٬٢٠٠ جنيه

    شقة ١٥١ متر ببيتا جرينز المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع VGK شقة أرضية مع حديقة المساحة المبنية: ١٩٠

    Gaby's Homes logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة للمعاينة و متشطبة بالمستقبل بأقساط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١١٢ متر مربع

    ٧٩٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالمطبخ والتكييفات كورنر بحري

    Skyline logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز فيو مفتوح - دور متكرر - استلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن برايم لوكيشن بمنطقه المستثمرين بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٥١٬٠٠٠ جنيه

    73م استلام فورى قسط b12 جنب المسجد والخدمات

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٣٢٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن بجاردن متشطبة بالتكيفات

    Skyline logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بسعر لقطه بالعاصمه R8 وبتقسيط 9 سنين

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٧٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بي المعادي دجله جراند مول موقع مميز

    دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع - تشطيب سوبر لوكس - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح - بالعفش والاجهزه - بحري استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى | غرفتين في لاندمارك بقسط 18,600شهريا

    متصدر

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك البحرية.

    New Housing Egypt logo image

    الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في سيراس 305 متر مربع اب تاون كايرو

    VERKKINS logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٩٨٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم للبيع بالقرب من نادى الجزيره

    Guides Real Estate logo image

    شارع زكريا رزق, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بميفيدا باقل سعر بالماركت

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بأميز لوكيشن وبأقل سعر بالتجمع االسادس

    Roots Real Estate logo image

    نجم, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٥٣٬٨٠٠ جنيه

    شقة ١٩٠ م ببيتا جرينز مستقبل سيتي خصم ٣٠ % للكاش

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحة كبيرة سوبر لوكس للبيع بالمعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    طريق مصر حلوان الزراعي, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع