شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 519

45,729 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه جاهزه للمعيشه ع ش ال90 للبيع بدون مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 218م نص تشطيب فى القرنفل فيلات

    Envigo Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٣٢٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على الجولف مباشرة للبيع في فورتين اب تاون

    One Estates Real Estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة | شقة 128م في El Patio ORO – ڤيو جاردن

    Aqarpedia For Resale logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم10%شقه بتشطيب high end فى الجار/فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري بأميز موقع لاند سكيب فيو

    Square real estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ب افضل سعر و احسن موقع علي ال O زون للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    جراندا لايف, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الجنوبية ڤيو مفتوح بحري

    AMG. logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد مقدم 5% شقة 174متر بالتقسيط ع10سنوات

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٨٨٬٢٠٣ جنيه

    اقل سعر شقة في مستقبل سيتي بموقع مميز فالدا فيلدج

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣١٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م سوبر لوكس ف دار مصر القرنفل التجمع5

    Envigo Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع نصف تشطيب في اللوتس الشمالي

    Prime Company logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف بالتقسيط متشطبة في ستودا تسليم فوري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٨٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 165م بموقع مميز في ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز تطل علي الجولف متشطبة بالكامل

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ١١٣٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استام فوري و متشطبه بالكامل في سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    أستلم مفتاح شقتك سوبر لوكس ب 60 ألف قسط شهرى

    متصدر

    New Home for Real Estate logo image

    شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتسهيلات في السداد - اللوتس الشمالية

    Better Estate Investment logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في فيلات البنفسج 10 – التجمع الأول

    sms for RealEstate logo image

    شارع ابراهيم المازني, البنفسج 10, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م هاى سوبر لوكس متفرع من عباس العقاد

    Envigo Real Estate logo image

    شارع احمد قاسم جوده, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٩٤٬٢٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل مقدم - في ليك فيو ريزيدنس 2

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٤٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع على كورنيش المعادي تشطيب مودرن

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٢٤٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك متشطبه الان بـأقل سـعـر في سنشري التجمع

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم جاهزة للسكن بأقل سعر بقلب التجمع الخامس

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٨٬٧٥١ جنيه/متر مربع