شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 462

45,729 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع في مدينتي مساحه 135متر فيو جاردن b1

    Zone Properties . logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل المواقع فى ذا فيو كاملة التشطيب بالتكييفات

    DOT HOME logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة بجاردن ريسيل في لافينير المستقبل

    IRTKAZ logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الرحاب القاهره الجديده

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B7 مساحتها 96متر 2 غرفه 2 حمام

    MA Ville logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥١٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٥٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 121م للبيع في كمبوند فيفث سكوير علي ٩٠ الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٢٨٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالمطبخ وتكييفات فى ليك فيو ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٩١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 127م متشطبة بالكامل للبيع في زيد أيست - ريسيل

    Remax The Address logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٠٩٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 630 الف (بخصم للكاش 50 % ) في تاج

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٣٦٣٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة متشطبة بسعر قديم ف زيد ايست التجمع بجاردن

    Remax The Address logo image

4

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٨٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في فيفث سكوير متشطبه 138متر

    Prime Company logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٨٣٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز - مقدم واقساط - في هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    للسرعة في البيع – شقة بالتجمع الخامس استلام فوري

    Eastmark logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن في المستقبل سيتي كمبوند سراي

    Vida Solutions logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٣٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ و التكييفات استلام فوري للبيع

    why solutions logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى ذا فيو واتر واى متشطبه بالكامل بالتكييفات

    DOT HOME logo image

4

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٣٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع متشطبه في الباتيو اورو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م سوبر لوكس ابو جعفر النحاس ارض الجول

    Envigo Real Estate logo image

    شارع ابو جعفر النحاس, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – في تريو جاردنز دوبلكس بروف جاردن متشطب

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 96م تشطيب خاص في مدينتي بال B7

    MA Ville logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في البنفسج 12 – موقع مميز

    Eastmark logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لوكشن مميز بمقدم5% واقساط 10سنين

    IRTKAZ logo image

    في كوليكتيف, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بسعر وموقع مميز في أدريس إيست

    why solutions logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن فوري للبيع كمبوند PATIO ORO لافيستا

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٧٦٬٧٦٦ جنيه

    شقة مميزة كاملة التشطيب بسعر مميز ريسيل في زد ايست

    Remax The Address logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٨٤ جنيه/متر مربع