شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 459

45,729 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار الهايد بارك وخطوات للتسعين والدائرى الاوسطى

    ريفالى, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة اقل من سعر السوق في تريو جاردنز متشطبة

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م سوبر لوكس متفرع من مصطفى النحاس م8

    Envigo Real Estate logo image

    شارع هشام لبيب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في كمبوند سراي بسعر مش موجود في الماركت

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٠٧٬٧٥٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بالتكيفات للبيع في زيد ايست

    Key Point for real estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٩٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في كمبوند جرين سكوير

    ABAZA for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة في مدينتي d7 بالتقسيط للبيع على 7 سنوات

    B7, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٩٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه سور بسور مع السوق الشرقي..

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 2220م نص تشطيب فى اللوتس الجديدة التجمع5

    Envigo Real Estate logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبه باقل سعر في السوق

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٥٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة جاهزة بأميز لوكيشن في شيراتون قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي 170م امام النادي والخدمات في وصال

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين ريسيل بافضل سعر وعلى الماجيستيك ليك

    Right Direction logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٥٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة كورنر -استلام فوري-متشطبة بالكامل للبيع

    Right Direction logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 164 متر 3 غرف في باتيو اورو بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند وصال فيوز

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬١٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين عـ طريق السويس امام فندق JW ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غ استلام فوري و متشطبه بالكامل في سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالمطبخ- استلام فوري باقل سعر- ريسيل

    Right Direction logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦١٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام كورنر دبل ڤيو بحري بسعر مميز

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مصطفى النحاس الحي الثامن مساحة صافي 1

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    MF1033DTللبيع شقة 120م سوبر لوكس شبرا الرئيسيى

    Oscar logo image

    شبرا, حي شبرا, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع Il Cazar كريك تاون - بدون اوفر

    Flag square Real Estate logo image

    الكازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري بأقل سعر متشطبة بالمطبخ والتكيفات

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٥٨٬٩٥٩ جنيه/متر مربع