شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 461

45,729 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٩٬٩٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بمقدم10% فقط فيو علي اكبر لاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٢٠٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل المواقع فى ذا فيو كاملة التشطيب بالتكييفات

    DOT HOME logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى ذا فيو شقة كاملة التشطيب بالتكييفات

    DOT HOME logo image

4

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٥٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات استلام فوري مقدم10%

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف دقايق من شارع التسعين 0%مقدم+قسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيلفيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٧٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بمقدم10% فقط فيو علي اكبر لاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٢٠٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٧٤٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه 3نوم للبيع بأقل سعر بالعاصمه بأقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ديبلو ايست, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٤٦٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 166م متشطبة بالتكييفات- 3غرف-زيد ايست - أقساط

    East wing logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230م للبيع ف كومبوندالدبلوماسيين التجمع الخامس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    حي الدبلوماسيين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت شقة 181م ريسيل في ليك فيو 2 فوري

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٧٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تتميز بالهدوء والقرب من الخدمات _ أول سكن

    Start Homes Madinaty logo image

    ب 15, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع متميز ديستركت 5 جاهزه الاستلام مقدم 10%

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقة 3نوم بأقل سعر في PUKKA قسط 7 سنين

    Roots Real Estate logo image

    بوكا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزه الاستلام في ديستركت 5 قسط علي 7 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 116م حجز قديم علي 12سنه باوفر مميز في B14

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٧٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ديستركت 5 جاهز الاستلام موقع مميز مقدم %10

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٠٥٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه قريبه من الاستلام اقساط علي 7 سنوات ديستركت 5

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بسعر وموقع مميزين - ميفيدا

    why solutions logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٧٩٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات استلام فوري مقدم10%

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مراكز ديستركت 5 جاهزه الاستلام مقدم 10%

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في موقع متميز مراكز ديستركت 5 جاهزه الاستلام

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م استلام فوري في الزهراء المعادي

    متصدر

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بانوراما تشطيب كامل استلام فوري ف فيلدج جاردن

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٣٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقدر تعاين شقتك 153م متشطبة سوبر لوكس باقساط على6س

    Property Misr logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب بموقع مميز جدا بمقدم: 8,890,000

    Remax The Address logo image

4

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٩٬٤٠٦ جنيه/متر مربع