شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 466

45,729 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري متشطب بالتكيفات بأقساط ميفيدا

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٦٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق شقة بإطلالة مميزة فيو جادرن

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو | بسعر مميز

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبه بالتكيفات بفيو مفتوح اقساط 15 س

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقه استلام فورى مستقبل سيتى

    Spade consultancy logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٢ متر مربع

    ٢٧٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 208 م اوبن فيو متشطبه في ميفيدا بسعر مميز

    ERE Investments logo image

3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٢٠٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى فيو جاردن كبيره اقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بجوار هايد بارك بالتجمع بأقل سعر+قسط8سنين

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٥٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في بالم هيلز 2 نوم

    Spade consultancy logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٧٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بالم هيلز 3 غرف استلام فورى جاردن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٤٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرحلة جديدة بمقدم 5٪ شقة أرضي 71م التجمع بحديقة

    متصدر

    Aqar Misr logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٨٣٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك إيست تاون اقل من سعر السوق

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقه استلام فورى كومباوند بلوم فيلدز

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو landscape فيلا بأسانسير اقساط 10 سنين في فيا

    Falcon for Real Estate logo image

6

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب فاخر بالكامل أرقى مناطق القاهرة الجديده

    متصدر

    CBE New Homes logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٦١٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام تشطيب كامل و مفروش

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل بلتكيفات بحري موقع متميز

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٠٣٬٩٦٦ جنيه

    للبيع شقة في كليو ووتر بالم هيلز فيو لاجون مباشرا

    La Costa For Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٢٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم جاهزة للسكن بدون مقدم بالعاصمة الادارية

    Roots Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٥١٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م هاى سوبر لوكس بجوار الحديقة الدولية

    Envigo Real Estate logo image

    شارع محمد يوسف موسي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن (بمقدم 860 الف + خصم للكاش 64% )

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 99 م للبيع الرحاب المرحلة التاسعة طابق ثاني

    Home Approach logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبه بالكامل بموقع مميز بالكمباوند!!

    Makanak Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه93 متر متشطبه للبيع فى سوان ليك بسعر لقطه

    Tradmark Real Estate logo image

1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٧٥٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بأقل سعر في الكمبوند دور متكرر بحري !!

    Makanak Investments logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع