شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 32

45,682 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي 164م باتيو اورو ع البول دايريكت -------------

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٢٨٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية في تاج ستي استديو ريسيل باقساط مرنة

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٤٩١٬٢٥٠ جنيه

    شقة للبيع 76 م متشطبة فيZED East

    AK Circle logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٨٥٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين للبيع باقل سعر بالسباكة والمحارة

    Spade consultancy logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٣ متر مربع

    ٨٤٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٥٤٬٤٣٥ جنيه

    أرضي بجاردن ,متشطبة بالكامل , بحري بسعر وموقع مميز

    why solutions logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز جدًا وفرصة ممتازة للسكن في الاندلس 2

    Smart Location Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب في مجمع نيو كايرو باتيو بإطلالة

    Gaby's Homes logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري ريسيل بأقل من سعر الشركة

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٥١٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعرمميز شقة 3غرف استلام فوري فيومفتوح ف معادي فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٥٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة بحديقة استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل سعر في الماركت للبيع في اريا

    why solutions logo image

    كمبوند أريا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٩٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٣٢٬٢٢٦ جنيه

    شقة دبل فيو ريسيل اقل من سعر الشركة بدون اوفر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٣٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٧٬٨٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م - تشطيب كامل - جاهزة للاستلام

    Brick Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢٠٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سوان ليك ريزيدنس باقل سعر بمقدم واقساط

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بالكامل ,مباشرة على البحيرة

    why solutions logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع متشطب بالفرش و الاجهزة في البنفسج

    البنفسج 7, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 185م ف تاج سيتي استلام فورى بفيو لاجون

    Brokers Hub logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب في مجمع نيو كايرو باتيو بإطلالة

    Gaby's Homes logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قة للبيع في قلب الشروق بجوار نادي هليوبوليس

    Utopia logo image

    حي النادي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٨ متر مربع

    ٣١٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٧٢٬٤٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في بيت الوطن بالقاهرة الجديدة،

    Gaby's Homes logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية جدًا في الأندلس 2 – التجمع الخامس

    Smart Location Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري يأقل سعر في الماركت للبيع

    why solutions logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٢٨٬٤٠٠ جنيه

    موقع مميز للغاية لشقة في بيت الوطن بالقاهرة الجديد

    Gaby's Homes logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٢٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٣٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر نموذج شقة تطل علي بحيرات و مساحات خضراء

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٩ متر مربع

    ١١٥٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٩٨٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لايقارن شقة 58م بفيو مميز جداا لفترة محدوده

    Bright logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٨٦٢ جنيه/متر مربع