شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 270

45,941 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل في جولدن سكوير موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٠١٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٦٩متر ٣ غرف تشطيب كامل في سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٩٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الرحاب ارضي بجاردن بالمرحله السابعه

    Honesty Gate Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٨ متر مربع

    ٦٣٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في District 5 ,التجمع الخامس باقل مقدم

    Z Investments For Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٢٤م غرفتين تشطيب كامل في سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر غير مسبوق باطلاله ع النهر الاخضر+برج الايقوني

    Falcon for Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٦٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الترا سوبر لوكس فاريا تاون بالتكيفات الم

    مجموعة نبيلة للتسويق والاستشارات العقارية logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 138 متر للبيع كمبوند المعادي فيو الشروق

    Future Home RealEstate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب كامل - كمبوند متكامل برخصة جولف - تقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٨٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر غير مسبوق باطلاله ع النهر الاخضر+برج الايقوني

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٦٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للأستثمار - تشطيب - 10 سنوات تقسيط - سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

1

    2

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في هايد بارك – دخل ذكي بأقل سعر

    Mr .Estates logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧٣٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخصم ٥٪؜ تشطيب كامل بالجولدن سكوير - موقع مميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٤٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه عقد قديم 240م استلام فوري متشطبه في وصال

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 250 متر للبيع في مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٨٣٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للتسليم عام ٢٠٢٧ في سيتي جيت سافير

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٩٥٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل مقدم في تاج سيتي جاهزة للسكن

    Sonic For Real-Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٨٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمقدم ٥٪ وقسط على ١٠ سنوات استلام 2030

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٩٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة في المنطقة الثامنة، مدينة نصر (شارع أح

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد الخشاب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 3 غرف باقل سعر في ميفيدا

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٩٩٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سما 4 غرف و3 حمام وسعر لقطة

    Chances Real Estate logo image

    سما القاهرة, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٢٧٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155 متر داخل كمبوند the median التجمع الاول

    Future Home RealEstate logo image

    مكسيم, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو مميز بحديقه خاصه للبيع بسعر لقطه فالتجمع

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه دبل فيو علي بيزنس ديستركت و البوكت الاخض

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٥٧٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 98م للبيع في مدينة نور TMG Smart Cityاعلي تميز

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٥٤٬٠٨١ جنيه/متر مربع