شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 267

45,941 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن شقة 3 غرف نوم في ليك فيو ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٨٥٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن بالمطبخ والتكييفات في جاليريا

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٥٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا للبيع امام مدينتى بفيو مفتوح فى سراى

    Sonic For Real-Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٥٢٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 164م فيو لاندسكيب في الباتيو اورو

    4C Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بجوار مدينتى جاهزة للسكن

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٠٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٠٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه متشطبه ع فيو مميز في ماونتن فيو هايد بارك

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٣٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة تشطيب كامل في سوان ليك ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٠٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مدينتي B7–96 متر فيو وايد جاردن

    Deals Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٦٠ متر تشطيب كامل - موقع متميز - تسليم ٦شهور

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٢١٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شقه 2نوم مع وادي دجله بالمستقبل سيتي

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٨٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند جرين سكوير

    Gold Routes logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٩٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 110م بمقدم واقساط في Regent’s Square

    4C Real Estate logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 170م فيو مميز متشطب ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بجاردن 138 متر متشطبة بالكامل

    Property Hills  One logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٥٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٧٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه بجاردن تكمله اقساط في تاج سيتي

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٢٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري في تاج سيتي

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمقدم 295,000 الف برايم لوكيشن Hyde Park

    Property Hills  One logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧١ متر مربع

    ٨٣٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف متشطبه بالكامل - تسليم ٦ شهور بالتقسيط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه متشطبه بالكامل - جاهزه للسكن

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيبات تحفه في اجمل مراحل الرحاب باسانسير

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٥٢٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بافضل فيو بكمبوند بروميناد

    Gold Routes logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 165م تشطيب سوبر لوكس داخل كمبوند لقطه

    Next Level Properties logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في سراي ع فيو وبافضل سعر

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن 143متر 3غرف نوم برايم لوكيشن

    متصدر

    Property Hills  One logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٦٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٤٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بمقدم 3.150 باقل سعر في سراي

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٢٬٥٨٨ جنيه/متر مربع