شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 272

45,941 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجلة للبيع في المربع الذهبي بمدينة نصر 300م

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أب تاون كايرو – إعمار

    sms for RealEstate logo image

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 300م تشطيب كامل فوري بالقرب من نادي الاهلي

    Aqar Misr logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٦٥٬٦٥٠ جنيه

    شقة 110م فوري بحري الدور التاني فيو جاردن R7

    Aqar Misr logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٤٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جايد استلام فورى تقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٦٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٩٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة تشطيب كامل بالأجهزة والأثاث اول استخدام

    Aqar Misr logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٦ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في سرايات المعادي القاهرة مصر

    Muabark Group logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلاله مميزه على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٧٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٢٠٬٠١٣ جنيه

    شقة ريسيل 132م دور ثالث نصف تشطيب

    Aqar Misr logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق شقة لقطه للبيع في هابتاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في كايرو فستيفال سيتي – التجمع الخام

    sms for RealEstate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة للبيع دايركت على المسبح و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٦٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلاله على اللاندسكيب و بقسط يصل 12 سنه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة أرضي بحديقة خاصة للبيع ارقي كمبوند

    La Costa For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في موقع مميز متشطبه و استلام سنه

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٤٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلاله مميزه في زيد ايست و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في أميّز مواقع مدينتي B10 بتشطيبات وفرش فندق

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع ف هايد بارك التجمع علي 10سنين قسط

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٢ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل مطله على مساحات خضراء و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١١٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى مدينتى شقة 175م فيو جاردن خطوات للثاوث با

    Zone Properties . logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه بالكامل استلام قريب و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٦٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جايد متشطبة استلام فورى تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٤٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه ارخص شقه لقطه استلام فوري للبيع في بلوم فيلدز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر في السوق فرصه شقة بجاردن للبيع في هابتاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه شقةبمطبخ وتكيفات للبيع في بالم هيلز نيو كابرو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٦١٬٢٦٧ جنيه/متر مربع