شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 275

45,941 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع داخل كمبوند Village Avenue

    sms for RealEstate logo image

    بالم هيلز فيلدج افنيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في الطابق الثاني في المعادي فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٣٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٨٧٬٧٥٠ جنيه

    شقة فاخرة كاملة التشطيب استلام قريب في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٧٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بنتهاوس للبيع داخل كمبوند درة القاهرة

    sms for RealEstate logo image

    درة القاهرة, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على محور شينزو آبي الحي التاسع 150م

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع افريقيا - امتداد مصطفي النحاس, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أستلام فوري لقطه بجوار حي السفارات بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    رودس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٣٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بإطلالة بانورامية في المعادي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠١٧٬١٦٩ جنيه

    شقة في موقع مميز في B8 بالتقسيط في مدينتي

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٦٥٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ماونتن فيو استلام فوري في اميز مرحله

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬١٨٠٬٢٥٠ جنيه

    للبيع في سيتي جيت سافير شقة تشطيب كامل بموقع مميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١١١ متر مربع

    ١٣٦٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في الطابق الثاني في المعادي فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٣٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في الطابق الثاني بتشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٥٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في الطابق الثاني في المعادي فيو

    New Avenue Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٣٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي بجاردن في بالم هيلز كابيتال جاردنز

    La Costa For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬١٧٩٬٦٦٠ جنيه

    شقة 150م للبيع في اليفا – ماونتن فيو المستقبل سيتي

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بالتكييفات و خزائن مطبخ

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١١٢٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى بالم هيلز باقل مقدم 270 الف

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في سيتي جيت سافاير جولف التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١١٥٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بفيلا فاخرة دور اول فوق الارضي التجمع

    EG.Estate logo image

    البنفسج 11, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة كاملة التشطيب بجوار النادي في الشروق 2

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٣٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 190م _ سوبر لوكس – دور ارضي حلم كل شركه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع سعيد زكريا, حي السفارات, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع متميز علي حمام السباحة غرفتين تشطيب راقي

2

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سرايات المعادي

    Malaz RealEstate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في كمبوند ايستاون

    Hodoud for Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة روف للبيع سرايات المعادي

    Malaz RealEstate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع