شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 263

45,941 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة العمر في مستقبل سيتي | حصرياً 3 شقق في "جرين

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٩٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ـ للبيع شقه ١٦٨ متر علي الاندسكيب ٣ غرف ف جرين سكو

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في جرين سكوير- مساحه 135 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٣٦٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مناسب شقه متشطبه في بالم هيلز باطلاله مميزة

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٣٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في كمبوند جرين سكوير تاون هاوس 265

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي ٢٠٥م بجنينه خاصه ١٤٥م استلام فوري جرين سك

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور تاني 135م للبيع في كمبوند جرين سكوير 2 غرف

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جرين سكوير - شقة 135 م - فيو بحرى

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده فى جرين اسكوير المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 135 متر للبيع في كمبوند جرين سكوير

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 135م في جرين سكوير ب3مليون و500الف

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 205 متر برووف 70 متر -كمبوند جرين

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جرين سكوير - شقة 168 متر - متشطبة سوبر لوكس

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه 168 متر في جرين سكوير- المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 135م في جرين سكوير ب3مليون و500الف

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في جرين سكوير- مساحه 135 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جرين سكوير - المستقبل سيتى --شقة 220 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جرين سكوير-شقه‎ 135م- استلام فورى-فيو مميز

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في كمبوند جرين سكوير تاون هاوس 265

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    جرين سكوير - شقة 135 م - موقع مميز

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 170 متر 3 غرف بحري تطل علي حديقه دور 4

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في جرين سكوير- مساحه 135 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الرحاب مرحله أولي 155 متر بجوار مول 1

    Panorama View logo image

    الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 220 متر متشطبه الترا سوبر لوكس- جرين سكوير

    Zein for real estate logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافينير - 131م -فيو بحرى -استلام فورى- نص تشطيب

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٦٬٧١٧ جنيه/متر مربع