شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1553

46,219 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بمربع الوزراء – شيراتون

    Good Deals logo image

    شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بخصم مميز يصل الي25%للكاش 5 دقايق من التسعين

    Catchers investment logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالم هيلز بحديقة جاهزة للاستلام

    Platinum Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الأندلس التجمع بعائد إيجاري 7%

    Your Real Estate logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك البحرية.

    New Housing Egypt logo image

    الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    15س تقسيط شقة متشطبة بحمام سباحة للبيع في العاصمة

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٣ متر مربع

    ٤١٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع الباتيو اورو متشطبة

    Platinum Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشة بالكامل مودرن في مدينتي B12 للبيع

    Osoul Residence logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بجاردن بخصم لفترة محدودة ف التجمع الخامس

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك 175م أمام سفارات العالم في ديبلو ايست

    Elshams Real Estate logo image

    ديبلو ايست, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب للبيع في الاندلس 2 بالتجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع صن سيتي قرب التسعين الجنوبي والخدمات

    Al Maz Real Estate logo image

    صن سيتى جاردنز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك أمام سفارات العالم في ال R8 ديبلو ايست بمقدم

    Elshams Real Estate logo image

    ديبلو ايست, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع الأندلس 2 قرب التسعين الجنوبي

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الباتيو اورو جاهزة للاستلام

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦١٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة اقل غرفتين بحري بحري

    ARC Investments logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٤٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك 150م أمام سفارات العالم في ديبلو ايست

    Elshams Real Estate logo image

    ديبلو ايست, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170م باللوتس الجنوبيه دور متكرر بسعر لقطه

    Next Level Properties logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 86م متشطبه بالكامل في نيو جاردن سيتي قسط 15سنه

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٣٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للاستلام في R3 متشطبه بالكامل بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا لوكس 170م أمام مول جاردن 8 مباشرة

    Good Deals logo image

    حياتى ريزيدنس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م² للبيع في شيراتون، ٢ نوم، ٢ حمام

    Good Deals logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 154م بتكملة اقساط سعر قديم ف بالم هيلز

    متصدر

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٩٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز بالمنطقة الاولى بمدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع حسني احمد خلف, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة باقل سعر - هاب تاون - المستقبل سيتي

    Wdeals for real estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٢٦٬٩٦٠ جنيه/متر مربع