شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1550

46,219 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٬٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة دبل فيس بجاردن خاص في مدينة بدر الحي المتميز

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية – شقة بأقل من سعر السوق في ZED East

    clear scope logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالاندلس 1 بالتجمع الخامس قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم900.00شقه وسط اكبر الخدمات بالتجمع قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام 2026 باقساط ع 8 سنوات للبيع في الشروق

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٩٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرب الجولف حيث الفخامه تلتقي بالهدوء بالتجمع

    KMG Real Estate logo image

    امتداد غرب جولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصيه في الحي المتميز بدر امام الطرق والخدمات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى متشطبة بجاردن سيتي بمقدم 1.25%فقط

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةناصيه بالحي المتميز بدر بأقل مقدم يبدأ من 35%

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز جدا للبيع في هابتاون - حسن علام

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر في كمبوند جايد–شقة 170م أمام الرحاب مباشرة

    clear scope logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    195 متر - فيو طريق السويس - استلام فوري

    Smartex logo image

    المنطقة السادسة شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف فاضي للبيع البنفسج 2 فيلات قرب الرحاب

    Al Maz Real Estate logo image

    البنفسج 2, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دبل فيس في مدينة بدر الحي المتميز مساحة 190م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م استلام فوري في الزهراء المعادي

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم مليون شقه بقلب الشوق مع لافيستا الباتيو قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع بالرحاب مجموعة 44 قرب السوق شرقي

    Al Maz Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع امورادا قرب ال AUC بالتجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة جاردن مميزة في كمبوند سراي

    clear scope logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينة نور 82م فيووايدجاردن تقسيط ل13سنه

    Darak Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٠٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصيه في الحي المتميز بدر مع فترة سداد 4 سنين

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف+100م جاردن استلام 2026 للبيع بأقساط8سنوات

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٠٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 146م استلام فوري في الزهراء المعادي

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في مدينة بدر بالحي المتميز

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصيه في الحي المتميز الشمالي بدر وسط الخدمات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع