شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1552

46,219 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع الرحاب 114 قرب بوابة 14 والخدمات

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع يوسف السباعي, الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٢٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٧٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م في التجمع السادس اقل مقدم الباتيو ريفا

    Elshams Real Estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٩٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بإطلالة مباشرة على النيل والأهرامات

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بأميز لوكيشن بجوار قطاميه هايتس بقسط14سنه

    Roots Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفتين بدابل فيو في تاج سيتي-مقدم570الف

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٤٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 529 الف امتلك شقة 110م فى التجمع الخامس

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصيه الحي المتميز بدر علي طريق الاسماعيليه

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس في الحي الثالث بأحياء التجمع

    Chances Real Estate logo image

    شارع 17, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المعراج العلوي زهراء المعادي في كمب

    Find House Group logo image

    شارع الارقم بن أبي الارقم, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بالحي المتميز بدر وسط الخدمات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    أخر استديو للبيع بأقل سعر لسرعه البيع ف تاج سيتي

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٣٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٦ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر قسط علي 4 سنوات 180م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 220م للبيع في شيراتون هليوبوليس

    Good Deals logo image

    شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن لقطه بمقدم 3%فقط بالعاصمة الادارية

    Roots Real Estate logo image

    الوادي 8, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٥٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع في Katameya Gardens – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصيه في الحي المتميز بدر علي طريق الاسماعيلية

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في قلب التجمع السادس أقل مقدم الباتيو ريفا

    Elshams Real Estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٦٩٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس النرجس فيلات 4

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز بالحى الثامن بمدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب للبيع بالياسمين 6 فيلات بالتجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    الياسمين 6, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة112م للبيع فيو ع اللاجون بجوار مدينتي

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحي المتميز بمدينة بدر بجوار هايبر وان

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه-3غرف استلام فوري للبيع متشطبه بتقسيط علي 12سنه

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٣٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بفيو لاجون بالعاصمه بأقل سعر وبقسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤١٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة اول سكن في كمبوند سما بدائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    سما القاهرة, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٢٬٧٠٤ جنيه/متر مربع