شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1548

46,219 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م سوبر لوكس للبيع – استلام فوري بجاردنيا 3

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م سوبر لوكس للبيع بالبنفسج 10 - استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع عمر خورشيد, البنفسج 10, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك، التجمع الخامس

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٨٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3 غرف بجاردن متشطبة في العاصمة بخصم 40%

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٦٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133متر متشطبة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٩٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٤٠ متر في ماونتن فيو هايد بارك، موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة اقل سعر غرفتين في تاج استلام فوري احلي تقسيمة

    ARC Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة 106م بالتكييفات و إستلام ف 11 شهر

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٣٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف مفروشة - بسعر أقل من سعر السوق

    New Capital Home. logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 270 متر لأصحاب الفخامة والذوق الرفيع بأم

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-متشطب و مفروش بالكامل برايم فيو باقل سعر RTM

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 متر من المالك مباشرة تصلح سكني أو إد

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ذاكر حسين, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 225 متر فيو مفتوح لجميع الجهات بين مكرم

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 600 ألف ! شقة 150م كورنر + حديقة

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن سيتي سقف عالي

    El Sherif logo image

    جاردن سيتي, القاهرة

    6

    2

    ٣٢٥ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بوسط القاهرة القصر العيني

    El Sherif logo image

    وسط البلد - وسط القاهرة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٨٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أب تاون كايرو موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٨١٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٩٠٪ تشطيب شقة ٢٠٢م بماونتن فيو هايد بارك موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٩٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة3غرف فيو مميز بتسهيلات علي 10 سنوات تجمع5

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٤٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالحى الثانى شرق فيلات

    Hope Real Estate logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع في مدينة نصر خلف الحديقة الدولية مقر أر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ابن قتيبه, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٩٥٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسط المريح امتلك شقة 3غرف اميز لوكيشين تجمع5

    Closer logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٦٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك التجمع

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٤٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع علي طريق السويس بخصم 50% للكاش

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٣٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,200,000 =شقة 140م جاهزة للمعاينة كورنر + دبل فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع