شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1521

46,219 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز في ميني كمبوند في بدر

    Feeds logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة و بالقرب من الجامعة الامريكية

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٣٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144 متر بإطلالة على البحيرة ليك فيو ريسيدنس

    Allocate Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٤٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو هايد بارك بنتهاووس للبيع استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٩٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة مميزة بالتقسيط – استلام فوري - اللوتس الجنوبية

    Feeds logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم خاص من الشركة استوديو 49م متشطب بالأجهزة فوري

    متصدر

    Aqar Misr logo image

    طريق النصر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٤٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر متر في التجمع الخامس

    Feeds logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شارع نجـاتي سراج وموازي لأحمد الزمر – مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع نجاتي سراج, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطة في كمبوند البروج مرحلة فجر متشطبة

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٠٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو اي سيتي التجمع 3 غرف استلام فوري متشطب

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في اللوتس الجديدة — موقع مميز جدًا

    Feeds logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بالتقسيط – استلام فوري داخل اللوتس الجنو

    Feeds logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر استوديو في كمبوند في R8

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل 1 غرفة نوم Regents Park اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة210م للبيع بمصر الجديدة –موقع ممتاز وتقسيم عملي

    clear scope logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه استلام فوري شايفه لاجون

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بالفرش في التجمع الخامس

    Rakar Investments logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٩٣٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "ألترا سوبر لوكس" للبيع - كمبوند فلورنتا

    Better Estate Investment logo image

    فلورينتا, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جرينز هايد بارك - التجمع الخامس

    Next Door Consultancy logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٩٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حياة فندقية بمعايير عالمية في أرقى مواقع الشروق

    Feeds logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٦٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو الآن في ساج ليكس ريزيدنس

    Feeds logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى بالقرب من الجامعة الكندية

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٧٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في El Patio Oro | واجهة شمالية

    Beltone logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أرضي بج في لوكيشن مميز في منطقة تمر حنة

    Feeds logo image

    تمر حنه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ممتازة لامتلاك شقة مميزة في النرجس الجديدة

    Feeds logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع