شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1522

46,219 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان فى لاندمارك فقط بمقدم 372,900 جنية مصرى

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ميني كمبوند بالتجمع الخامس

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٩٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر لقطة و موقع متميز - lunaj

    Feeds logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١٠٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن استلام فورى بأقل سعر فى العاصمه

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيناريو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٥٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٤٢٠٬٢٤٠ جنيه

    شقة استلام فوري في التجمع الخامس بالتقسيط ع 10سنين

    Held Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٨٧٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة 3 غرف في اللوتس الجنوبية - استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 143م استلام فوري في الزهراء المعادي

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٨٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بالتجمع الخامس بالنورث هاوس

    Feeds logo image

    نورث هاوس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه83م غرفتين حمام مطبخ ريسيبشن استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ١٩٬٨٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه120م 3غرف واجهه خارجي استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/للبيع/مطبخ و تكيفات/لوكيشن مميز/هايد بارك

    Home Destination logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة كاملة التشطيب البروج ريسيل فيو فلل

    Allocate Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة ريسيل | شقة 120م تشطيب سوبر لوكس في Grand Gat

    La Costa For Real Estate logo image

    جراند جيت, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في هايد بارك التجمع بجوار شارع التسعين

    Property Hills Star logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع – التجمع الأول – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الآن في *ساج ليكس ريزيدنس*

    Feeds logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع –شقة 3 غرف في المستثمرين الجنوبي استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    ريتاج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    122م بسعر لقطه بكمبوند قطاميه جيت على الدائرى

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 م² مميزه فيو مفتوح في كمبوند بافاريا تاون

    MRG Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ألترا سوبر لوكس بجاردينيا 1 استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٩٦٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة 3غرف باقل سعر فى العاصمه الاداريه

    Roots Real Estate logo image

    سكاى كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه79م غرفتين نصف تشطيب بالجراج استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢١٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسلم شقتك فورا متشطبه لوكس في R5 العاصمه قسط 12سنه

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو65م غرفه حمام ريسيبشن استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في القرنفل فيلات استلام فوري

    Key Point for real estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٣٣ جنيه/متر مربع