شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1520

46,219 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٨٢١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقتك بفيو مميز علي الممشي السياحى

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣١٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة بأقل من سعر الشركة علي اللاجون

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع نصف تشطيب في كمبوند سما – فرصة رائعة

    Chances Real Estate logo image

    سما القاهرة, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الآن شقة غرفتين نوم في كمبوند Cairova –

    Feeds logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار حقيقية داخل كمبوند Cairova –

    Feeds logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع مميز بنيركو الشطر الخامس – دجلة

    Chances Real Estate logo image

    شارع مساكن نيركو, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ٣٥٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في قلب الكبموند بأقل سعر استلام 3 شهور

    IRTKAZ logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٩٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة بالتكيفات استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٢٨٬٧٥٠ جنيه

    امتلك شقتك الان في ضفاف بقسط يصل ل 17 سنه

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري بأقل سعر في بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة بالكامل استلام فوري بسعر مميز

    IRTKAZ logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٤٢٬٥١٢ جنيه

    3غرف للبيع في المقصد استلام فوري متشطبه بالكامل

    La Costa For Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٦٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٢٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في قلب التجمع الخامس واجهه*بحري صريح

    Feeds logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٦٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٤٢٬١٢٥ جنيه

    امتلك الان شقتك واجهة على اللاند سكيب + لاجون

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة استلام فوري تشطيب كامل في الجولدن سكوير

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٦ متر مربع

    ٨٥٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - نوع الوحدة:شقه للبيع في المنطقه السادسه بالقرب

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٩١٬٥٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري قسط 10س بجوار الجامعة البريطانية

    Adviser Real Estate logo image

    كمبوند سيناريو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٧٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    170 متر - بمقدم 2 مليون قسط علي سنة- جوار تراس مول

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقتك بانوراما 132متر بالجولدن سكوير

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٥٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في المعادي الجديدة – شارع فلسطين

    Chances Real Estate logo image

    شارع فلسطين, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه استلام فوري تشطيب كامل سعر لقطه

    Rakar Investments logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٥٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الآن في المعراج السفلي – مجاورة 7

    Chances Real Estate logo image

    شارع الارقم بن أبي الارقم, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٤٨٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر متر في التجمع الخامس ‎موقع مميز جدًا -NA

    Feeds logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ و التكيفات استلام فوري سوديك

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر شقة في ماونتن فيو هايد بارك بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع