شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1456

46,219 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب 185 متر كمبوند جاردن هايتس القاهرة ا

    Good Deals logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم هيلز متشطبه بالكامل

    Premises logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٢ متر مربع

    ٦٠٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بإطلالة بحيرة في كمبوند قطامية جيت

    Chances Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو جاهز للبيع في كمبوند وان قطامية – المعادي

    Chances Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 260م نص تشطيب فى الاندلس القاهرة الجديدة

    Envigo Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٩٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٣٤٬٢٥٠ جنيه

    شقة 177م دور أول بالتجمع | سعر تكلفة مباشر

    متصدر

    Enshaa RE logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٢١٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 144م في مدينتي B6 فيو وايد جاردن

    Good Deals logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 204 متر تطل على البحيره استلام فوري

    Amlak akareya logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٨٥٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩٧٤٬٤٠٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب بدون مقدم بخصم 30% لفتره محدوده!

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع - كمبوند البوسكو - العاصمة

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٣٧٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اب تاون كايرو فيو مفتوح علي الجولف

    Premises logo image

    فاونتن سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حصريًا بسعر التكلفة بدون عمولة

    متصدر

    Enshaa RE logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في بالم هيلز نيو كايرو

    Premises logo image

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل -سوان ليك ريزيدنس-اميز لوكيشن

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٥٩٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقه متشطبه بالكامل في بالم هيلز

    Premises logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٩٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122 م بفيو مميز علي بحيرات ولاند اسكيب

    ERE logo image

    ذا نوفليست, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٨٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف مع ڨيو مجرى السيل – كاش فوراً

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٢٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند دارنا – سكن فاخر وإطلالة الجاردن

    Chances Real Estate logo image

    دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل من سعر الماركت واميز موقع

    why solutions logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧١٢٬٤٣٨ جنيه

    استوديو مميز للبيع في تاج سيتي

    Good Deals logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٢٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر للبيع فى هايد بارك بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند دارنا تشطيب سوبر لوكس

    Chances Real Estate logo image

    دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300م نصف تشطيب الاندلس القاهرة الجديدة

    Envigo Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل موقع متميز في ابتاون كايرو

    Premises logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩١٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الباتيو اورو بفيو لايك

    Conquer Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع