شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1388

46,124 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لمحبي الاستثمار بالتجمع شقه 70م لقطه وبقسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    جارنيه, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٨١٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية في التجمع | 2 غرفة بمقدم 10%

    Pharos Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٥٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في بالم هيلز استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٢٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بالجولدن سكوير بالتجمع بسعر لقطه وبقسط10س

    Roots Real Estate logo image

    ايسولا كواترو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤١٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل تشطيب فاخر تطل علي حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم وباقل سعر امتلك شقة فى قلب التجمع السادس

    Roots Real Estate logo image

    نجم, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٥٧٬٠٠٠ جنيه

    عاين وامتلك شقة 3نوم بأقل سعر فى التجمع بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٨١٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الان بأقل سعر وبمقدم 10%فى التجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة للمعاينة بأقل سعر فى MAYAN بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    ايست ماين القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٥٥٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين شقتك أمام مدينتي بأقل سعر بالمستقبل + 0%مقدم

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي تشطيبات خاصة

    Darak Madinaty logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بجوار حي السفارات في R7 وبأقساط 10 سنوات

    Roots Real Estate logo image

    انترادا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٦٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 198م (ريسيل) متشطبه واتر واى فيو التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٧١٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة واسعة للبيع في بالم هيلز فوري لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٩٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    أحسن سعر شقة في Katameya Plaza - موقع مميز

    Master Mind Real Estate Services logo image

    القطامية بلازا, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٢٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم 5% فقط بكمبوند Rosil City امام مدينتي

    Roots Real Estate logo image

    مدينة الرسيل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٨٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٥٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم واسكن الان شقة بجوار AUC بالتجمع قسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٤٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 230 متر خطوات من حديقه الطفل و مكرم عبيد

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة171م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٦٥٣٬٢٥٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة - سيليا العاصمة الجديدة

    Strive Reality logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٩٥٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم بأقل سعر بالتجمع بجوار مراكز و بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١١ متر مربع

    ٦٦٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 131م, 3 غرف في المقصد بالعاصمة الإدارية

    Strive Reality logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣١٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في بأميز لوكيشن باللوتس وبقسط10سنوات

    Roots Real Estate logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٩٩٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ليك ڤيو ريسيدنس تشطيب سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٧٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لأصحاب الفخامة شقة تشطيب هاي سوبر ديلوكس

    العقارية جروب logo image

    شارع حسن صادق, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    2

    ٣٦٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع