شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1390

46,219 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 207م فـ قلب التجمع امام فندق JW ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم بأميز لوكيشن علي التسعين مباشرة بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 110م بالتقسيط ع10سنوات ف قلب التجمع5

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف للبيع + 35% خصم للكاش في سيتي اوفال

    Closer logo image

    سيتى اوفال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لوكيشن مميز علي فيو جاردن في فيلات الياس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    الياسمين 3, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لأول مره تقدر تمتلك شقه بدون مقدم علي طريق السويس

    Roots Real Estate logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٦٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة 3غرف بسعر لقطه فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    رودس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٤٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه استلام فوري بمقدم460الف كامله التشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٨٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166 متر للبيع بخصم 50% علي الكاش في تاج سيتي

    Closer logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٦٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ١ متشطبه بالكامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في البنفسج 6 فيلات في التجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع دكتور احمد عكاشة, البنفسج 6, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة168م prime location ف تاج سيتي

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٩٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه بأقل سعر للمتر بقلب التجمع و تقسيط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٧٤٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر شقة ريسيل في سوديك ايست فوري موقع مميز 3 غرف

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٠٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند سراي المستقبل بجوار مدينتي

    Property Hills Star logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 191متر كاملة التشطيب فى الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩١ متر مربع

    ١٧٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فوري شقة كاملة التشطيب فـ ستودا مصر الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز-اقل سعر شقة لقطة 255م بموقع مميز للبيع

    YaKan Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لوكيشن مميز علي فيو جاردن في فيلات الياس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة 166 متر للبيع بدون مقدم و اقساط علي 12 سنة

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٥٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام سنة في المستقبل سيتي

    The Polygon logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر كاش فى السوق استلم فوري متشطب ف وسط البلد

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع الفسطاط, مصر القديمة, حي مصر القديمة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٨٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٨٢٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم فوري متشطب شقة على الفيو بالعاصمة

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٤٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل شقة نص تشطيب في هادبارك-185متر

    Smart Step logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٦٠٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز نيو كايرو-للبيع شقة205م سبيشيال لوكيشن

    YaKan Properties logo image

4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥١٬٧٠٧ جنيه/متر مربع