شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1392

46,219 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B10 مساحة116متر علي وايد جاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي يمين الواجهة للبيع – أندلس 2|استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    2/2, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحرية للبيع مباني 2012 م وخلف الحديقة الدولية

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ابن قتيبه, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تحفه الترا سوبر لوكس اول سكن للبيع بشارع عباس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع شقة 3غرف امام بوابة الرحاب وقسط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧١٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اول سكن مسجله شهر عقاري ببرج حديث

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع بشار بن برد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للمعاينه في ايزولا بشيراتون بقسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م جاهزة للسكن المقريزي - ابن السندر

    Remax Style logo image

    ميدان ابن سندر, منشية البكري, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميدان الجامع – مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع المنصوره, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع الحي الخامس قرب التسعين بالتجمع ل5

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع 17, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٣٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٨٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم5% فى كريسينت واك مع مراكز بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١١٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب180م استلام خلال 10 شهور بزهره العاصمة

    galaxy house real estate logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأميز لوكيشن علي التسعين بمقدم5%+قسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    اكاسا ميا, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٥٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المنطقة السادسة – أبراج العمار بلازا

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع حافظ رمضان, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نصر – أمام نادي المقاولون العرب

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع رمسيس, نادي السكة الحديد, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210 م للبيع 3 غرف– البنفسج 10فيلات استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع عمر خورشيد, البنفسج 10, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن جاهزة للسكن بالتجمع +قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٥٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م بسعر لقطه للبيع بكمبوند دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دجله لاندمارك في مدينه نصر ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي السابع – مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطيران, مدينة التوفيق, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع lake view residence

    ElGammal real estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مسجله شهر عقاري تشطيبات حديثة فيو جاردن

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد الزمر, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في وصال ١٦٠م مقدم و اقسط استلام فوري

    Impact Investments logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٢٢٬٦٠٥ جنيه

    شقة غرفتين كريسينت ووك | 124م² | أقل من سعر السوق

    Homescout logo image

2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ١٠٤٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كريستال بلازا علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع