شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1385

46,124 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في القاهرة الجديدة بجوار العاصمة

    Property Hills Star logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي استلام فوري بسعر مميز للبيع الباتيو اورو

    why solutions logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور ارضي بجاردن للبيع تشطيب سوبر لوكس 820 مقدم

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٤٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب ريسيل في بالم هيلز بتسهيلات

    ERE Investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ٧٩٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٣٩٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك 3غرف بأميز لوكيشن بالتجمع+بتقسيط5 سنين

    Roots Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٩١٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة في سوديك ايست موقع مميز متشطبة اقل مقدم

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1.800.00مع لافيستا الباتيو بالقرب من AUC قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطة الترا سوبر لوكس بمساحة واسعة لوكيشن

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ماونتن فيو اي سيتي شقه كورنر 170متر

    Smart Step logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة168م prime location ف تاج سيتي

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٩٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Double View استلام فوري + تشطيب كامل بالعاصمة

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مونتن فيو اي سيتي اقل سعر شقة متشطبة 3 غرف للبيع

    YaKan Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م للبيع – كمباوند العقاد مول – أول عباس الع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى منطقه الزهور خلف محكمه مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع تهامه, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيليدج جاردنز-للبيع شقة متشطبة ارضي192م بجاردن100م

    YaKan Properties logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في التجمع من مراكز بجوار مدينتي

    Property Hills Star logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥١٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في لاندمارك | 18,600شهري | استلام فورى

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة في سوديك ايست اطلالة على فلل

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٠٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجله شهر عقاري / للبيع علي شارع مصطفي النحاس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة الترا مودرن بكمبوند ذا واتر واي

    Egypt Best Properties logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٩١٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة موقع مميز في سوديك ايست ريسيل 3 غرف

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه متشطبه بدور متكرر بخصم مميز للكاش

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بحري ريسيل فيو فلل في سوديك ايست فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع وسعر مميزين للبيع في باتيو أورو

    why solutions logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينة نور 121 متر علي 15 سنة نموذج B

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٤٬٨٣٤ جنيه/متر مربع