شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1382

46,124 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة 140 متر بجنينة بمقدم و قسط 8 سنين

    متصدر

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م للبيع غرفتين متشطبه جاهزه تكمله اقساط

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه مفروشه بجاردن للبيع ف الباتيو اورو

    ERE Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الواحه 2 نمره علي الخمسين الررئيسي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع رقم 1 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه رائعه امتلك شقه في حي السفارات موقع ودور مميز

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع سعيد زكريا, حي السفارات, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه High end finish بأقساط15سنه امام New Giza

    Falcon for Real Estate logo image

    هليوبوليس ريزيدنس, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب استلام فوري للبيع في التجمع الخامس

    Key Point for real estate logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدينتي 205م للبيع B1 تشطيب شركه3غرف3حمام فيو جاردن

    ST.John Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٦٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف (جاهزه للسكن) بتشطيب كامل ف باتيو اورو

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري في فيليت سوديك

    Property  Hills. logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٦٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم 700 الف وبالتقسيط على 8 سنين ف هايد بارك

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩١٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم لقطه بجوار الجامعه الامريكيه بـالتـجـمـع

    Roots Real Estate logo image

    ريفرتون, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٨٢٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية في التجمع | 2 غرفة بمقدم 10%

    Pharos Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠١٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم 700 الف وبالتقسيط على 8 سنين ف هايد بارك

    Property Hills... logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩١٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بأقل سعر مميز للاستثمار وبتقسيط 9سنين

    Roots Real Estate logo image

    نيست كايرو, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٨٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بجاردن أقل من سعر السوق في هابتاون

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن الان بسعر لقطه فى Dejoya بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣١٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم 700 الف وبالتقسيط على 8 سنين ف هايد بارك

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩١٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 34٪ علي شقة 138م فوري متشطبة بالكامل في ستودا

    Aqar Misr logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة سوبر لوكس بالقرب من محور النصر و 90

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم 700 الف وبالتقسيط على 8 سنين ف هايد بارك

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩١٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم 700 الف وبالتقسيط على 8 سنين ف هايد بارك

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩١٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متلك واستثمر شقه بسعر لا يقارن تليق بال VIP

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطيران, منطقة السينما, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع عالسكن فورا بحري صريح في مدينه الواحه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع رقم 3 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ريسيل فيو مميز متشطبة في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٢١٦ جنيه/متر مربع