شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1195

45,585 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالفرش و الاجهزة والتكييفات

    Catchers investment logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125 متر للبيع بسعر مميز بدجلة المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع 233, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة شقة 210 م تاني صف من محور بني زايد دور 1

    Al Ofok Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل موقع مميز اقل سعر سوديك ايست 129م

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٥٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف نص تشطيب للبيع في المجاور العاشره التجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    محور السادات, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٤٢٥ متر مربع

    ١١٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة كمبوند في ستون ريزيدنس، القاهرة الجديدة*

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف 164م ادفع 3مليون اوكاش12.470.00

    Property Hills... logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر - شقة كورنر جاهزة للاستلام فى آي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في Mountain View iCity Club Park

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق شقة بحري في بروميناد لسرعه البيع

    New Avenue Real Estate logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بالمطبخ بالنرجس عمارات بالتجمع ل5

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في Mountain View iCity Club Park

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 235م للبيع في Mountain View iCity Club Park

    Homy Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف 164م ادفع 3مليون اوكاش12.470.00

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في سيليا – لقطة جاهزة للسكن

    Golden Vision logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في Mountain View iCity Club Park

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف دبل فيو أستلام 10 شهور علي 8 سنين أقساط

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع علي كورنيش النيل مباشرة بالمعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالفرش بأقل سعر في التجمع الخامس

    Catchers investment logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 235م للبيع في Mountain View iCity Club Park

    Homy Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في Mountain View iCity Club Park

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو بمدينتى 63م للبيع شامل الفرش والاجهزة

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة 320 متر للبيع بالمعادي سرايات تري النيل

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع 6, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 143م استلام فوري في الزهراء المعادي

    متصدر

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٠٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بريفادو مدينتي 84م تشطيب خاص شامل العفش

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧٧٬٣٨٠ جنيه/متر مربع