شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1142

45,585 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رئيسي كمبوند ألماظة افينيو بجوار سيتي سنترمصرجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ابو بكر الصديق, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٩٥٧٬٢٥٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيب فندقي في الشروق امام مدينتي 4

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 173م في المعادي -برايم لوكيشن

    Catchers investment logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٥٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع167 متر متشطبه باقل مقدم بجولدن سكوير

    Property Hills  One logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٩٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنص سعرها شقة للبيع ( 2 غرفة \2 حمام) فى تاج ستيى

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٨٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/للبيع/جاليريا مون فالي/متشطبة

    Home Destination logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٧٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بكمبوند هايد بارك -استلام فوري

    Aqarpedia For Resale logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة فاخرة في أرقى مواقع الشروق

    Creative Real Estate logo image

    المجاورة السادسة, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٢٥٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي 163م+جاردن160م استلام فوري متشطبه بسعر !!

    Bright logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٩٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة مفروشة ١٦٥م + جاردن ١٢٠م | للبيع في ٩٠ افينيو

    Circle Realestate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي شارع رئيسي حي السفارات مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احباب الرسول, حي السفارات, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 250م مفروشة فيو مباشر صف اول على النيل

    Abrag Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب الترا سوبر لوكس والتكيفات بتاج سلطان

    views investment logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٩٣٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أريا – مدينة المستقبل | 140م | فوري

    Aqarpedia For Resale logo image

    كمبوند أريا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٤٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع علي شارع رئيسي عمارات رابعه الاستثماريةم نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عمارات رابعه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة للمعاينه بسعر لقطه في ستاو+قسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٧٬١٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز فى بالم هيلز متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٥٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢١٬٣٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى بالم هيلز متشطبة بالتقسيط على 10 سنوات

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١٢٢٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق فيو لاندسكيب استلام فورى

    4C Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٠٤٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقة 3نوم في العاصمة بأقل سعر+قسط6سنين

    Roots Real Estate logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3غرف في تاج سيتي دابل فيو

    ERE logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي شارع رئيسي المنطقه السادسة مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع علي الجندي, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في سراي بمقدم 200 الف - فيو Garden وقسط 12 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب استلام فور في Tag Cityمرحله ليك بارك

    Sweet Home Realestate logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للاستثمار بجوار حي السفارات وتقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع