شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1146

45,585 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٩٥م بجاردن ١٠٠م للبيع فيو مميز بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين مفروشة – ليك فيو القاهرة الجديدة

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي – كلوب بارك | فوري

    Aqarpedia For Resale logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه 173متر فيو مميز استلام شهر 12/2026

    S signature logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٨٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر في تاج سيتي فيو مميز بجوار كمبنسيكي

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه 121متر استلام فوري متشطبه فيو مميز

    S signature logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢١ متر مربع

    ٦٧٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي التجمع الخامس

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٣١٬١٨٠ جنيه

    بسعر لقطه شقه ارضي بحديقه 2نوم بحري استلام 12/2026

    S signature logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 180م بفيو مميز علي السيتي و أيلفيا 2 نوم

    ERE logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك مباشره شقه كورنر في كمبوند ريجنتس بارك

    views investment logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر فيو مفتوح علي لاندسكيب في الباتيو أورو

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 نوم بفيو مميز علي حديقه للبيع بالوكيشن مميز

    ERE logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فوري 3 غرف في الاندلس - تشطيب فندقي

    Catchers investment logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في ماونتن فيو اي سيتي | ٢٥٠م

    Circle Realestate logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣١٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف نوم بتراس فيو مفتوح – ليك فيو ريزيدنس

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن وحمام سباحة بالفرش في ليك فيو

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B11 موقع مميز استلام فوري تشطيبات طلعت مصطفي

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع متميز بكمبوند ستاو العاصمة الجديدة

    Re/Max IBuild logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢١٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مدينة نور تقسيط علي 14سنةمساحة 123 متكرر

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٧٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم 470الف و عاين الان شقتك و اقساط ع 10 سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض قوي شقة ليك فيو ريزيدنس 2 سعر مميز

    Premier Property logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٢٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 185م للبيع في ابتاون كايرو 3 نوم بفيو مميز

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ،شقة بكمبوند ستاو ،العاصمة، أقل من سعر السوق

    Re/Max IBuild logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو ١٫١ باقل سعر

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس في جاليريا مون فالي فيو رائع

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع