شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1147

45,585 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع قرب شارع احمد الزمر بالمنطقة العاشرة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد الزمر, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م +48 حديقة بكمبوند المراسم -موقع مميز

    Waystar Investment logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة بحديقة هايد بارك موقع مميز

    Premier Property logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١١١م للبيع بمدينتي b15 بسعر مميز

    Makka Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣١١٬٠٠٠ جنيه

    ِشقه للبيع بمشروع قريب من اب تاون بمقدم 10%

    ERE logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٢٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع هايد بارك 191 م استلام فوري

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٥٦٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه استثماريه بالتجمع دايركت علي لاند سكيب

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٣٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    270م شقه للبيع بكبوند غرب الجولف فوري بحري علي حدي

    Find Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجوار الجامعه الامريكيه بكمبوند وجود بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥١٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة - فيو مفتوح – ليك فيو ريزيدنس بسعر مغرى

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في فورتين جولف 218 متر مربع

    VERKKINS logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١١٠٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع – إيستاون سوديك بسعر مغرى

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٨٧٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه بالوكيشن مميز اول صف علي الجولف

    ERE logo image

    ألبا سبينديا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٢٠٣٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    200م شقة للبيع بالياسمين متشطبة تشطيب سوبر لوكس

    Find Real Estate logo image

    الياسمين 8, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيد ايست متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٤٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر 171متر دور ثانى على لاندسكيب استلام فورى

    Trends Real Estate Egypt logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٦١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٩٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 111م+26م حديقة استلام فوري للبيع في هايد بارك

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١١ متر مربع

    ٨٠٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م للبيع استلام فوري في هيليوبوليس الجديدة

    Catchers investment logo image

    كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب بمقدم 10% والباقي علي 10سنوات

    Sweet Home Realestate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 نوم بقيو مميز علي حديقه كبيره 157 م

    ERE logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٠٧٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    220م شقة للبيع بالحي الاول متشطبة تشطيب سوبر لوكس

    Find Real Estate logo image

    شارع عمر بن عبد العزيز, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالفرش للبيع في فيفث سكوير التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٧٨٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في هايد بارك سنترال Open view قسط علي 8 سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم متشطبة لوكس بسعر لقطه فى العاصمه

    Roots Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣١٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    230م شقة للبيع بالياسمين الزوجي متشطبة تشطيب لوكس

    Find Real Estate logo image

    الياسمين 8, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع